Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaky alarm do domku?


Francouz_407

Recommended Posts

Neřešil někdo alarm do domu. Levný a jednoduchý. Klávesnice a k tomu připojení kabelem 5 pohybových čidel, popř. možnost doplnění o další. Ve chvíli narušení aby poslal na mobil SMS a popřípadě zahoukal sirénou. Nic dalšího, žádné dálkové, žádný reproduktor. Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chválím za kabely, ale máš je připravené? Jinak to bude opruz.

Já po dlouhém a úmorném hledání koupil na internetu nějakou srandazabezpečovačku, žádný drahý Jablotron apod. Nejvíc záleží stejně na kvalitě montáže, jestli je "napedeníodolná". Pak funguje prakticky všechno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dával Azor od Jablotronu. Bezdrátová sada pro montáž svépomocí. Máme ho asi 4 roky a naprosto bez potíží. Vloni jsem k němu do sestavy ještě přidal hlásič kouře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych oslovil někoho, kdo v mém okolí ty alarmy montuje. Přijede, okoukne a navrhne nejlepší řešení. Vybírat alarm podle ceny není správnej postup. Pokud máš doma věci za 5 000,-, tak je alarm za 15 drahej to jo.
Navíc ten Jablotron jde hodně individuálně přizpůsobit a umí fungovat se spoustou přístrojů vč. garážových vrat.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tak to u Jablotronu funguje.
Proto jsem psal, zavolat někoho kdo to dělá a ten ti to nakonfiguruje podle potřeb.

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže dobrá pojistka se odvíjí od toho co ty jako majitel chceš udělat pro snížení rizika. A alarm je rozhodně věc na kterou pojišťovny slyší, ať už napojen na pult či nikoliv. Bez alarmu je dobrá pojistka za násobně vyšší cenu.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 53 minutami, Francouz_407 napsal:

Tomu rozumím, ale myslel jsem že si třeba u Jablotronu vyberu klávesnici, pak 6 čidel, pak třeba dálkáč, GSM komunikátor a koupím. Prostě modulární systém. Žádná krabice se základem.

to jde ale musis pres nekoho kdo ti to i zapoji, naprimo nee. ten kdo ti to zapojiti pak kazdy rok pro pojistovnu dela i revizi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kirkiz Mas CASTECNOU pravdu: nepodlozeny alibismus nekterych pojistoven je bezmezny ALE slusnej riskmanazer spoicita pri napadeni cas prekonani mechanickych zabran s dojezdovym casem at Tvym nebo nejakeho PCO na ktery jsi pripojen a jestli mu vyjde ten dojezdovy cas >> cas potrebny k prekonani mechaniky tak je pro nej alarmsystem na prd. Sirenka a zableskovy majak na objektu dnes nic neresi, kdo ze sousedu bude delat geroje.... Takze asi tak:P  

Edit

ad @Hafity poradnej domaci stekac by byl z pohledu soudu a chudacka zlodeje neprimerenou obranou a u soudu by nestal on, ale TY!! 

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak muj alarm mi slouzi navic

1. jako dalkove ovladani buzeni deti kdyz rano zaspi a nereaguji na mobily...

2. mame dvoupatrovy RD , takže když spíme nahoře je spodní patro zablokováno

3. kdyz jsou děti samy doma ( pouzivallo se hlavne kdyz byli mensi) tak jsou ve svych pokijich a spodek je zablokovaný.

4. mam přehled online že dítě dorazilo ze skoly domů 😆😉

5. kouřové čidla

6. plus mam v domě nouzové tlačítka pro přivolani pomoci. je jedno jestli prepadeni, uraz apod  ( jj PCO)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...