Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 306 HDi nestartuje


wolziino

Recommended Posts

Ahoj Peugeoťaci,

mám takový menší problém. Mám 306 HDi rv 99. Foukalo mi to kolem vstřiků, tak jsem objednal nové měděné podložky a i ty plastové kroužky na vršku.  Vše jsem očistil a dal dohromady. Vše jsem vrátil zpět a šel jsem nastartovat. Párkrát jsem otočil klíčem, abych dostal naftu do vstřiků. A nemohu nastartovat. Myslel jsem si, že je to celé zavzdušněné, tak jsem povolil všechny trubky a ze všech teče nafta, ale auto stále nechce chytnout. Diagnostika nepíše žádnou závadu. Nevíte někdo rady? Děkuji za každou radu, já už jsem, bezradný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to teda dost prasecký způsob ale nejednou mi to radili zkušení mechanici. Foukni mu startovací sprej nebo čistič na brzdy do sání pokud jde nafta do vstřiků tak by se to mohlo chytit jen je někde třeba bublina kterou nedokáže to podávací čerpadlo přetlačit. Pokud teda je baterka a vše ostatní v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, krtek 2 napsal:

skontroluj ci si vsetko zapojil co si predtym rozpojoval

to je vše ok, rozpojoval jsem akorát vstřiky a čidlo na vačce, to vše jsem dal zpět a nic

 

před 31 minutami, Vena garážmistr napsal:

Je to teda dost prasecký způsob ale nejednou mi to radili zkušení mechanici. Foukni mu startovací sprej nebo čistič na brzdy do sání pokud jde nafta do vstřiků tak by se to mohlo chytit jen je někde třeba bublina kterou nedokáže to podávací čerpadlo přetlačit. Pokud teda je baterka a vše ostatní v pořádku.

zkusím to, bylo by to fajné kdyby to pomohlo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bud si to slabo utiahol (podkovicku)  alebo slabo ocistil alebo nemas rovne sedlo bud na vstreku (treba okartacovat poriadne) alebo sedlo v hlave na to su rucne frezy ktorou ocistis ten spodok kupis to aj na nete za normalnu cenu

alebo su moc tvrde medene podlozky a treba ich vyzihat 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Ti moc za snahu mi pomoci. Vyndal jsem 4 vstřik opět ven a je poškozené lehce sedlo v hlavě, ono asi jak jsem doloval tu měděnou podložku, protože byla připečená a nešla ven.. takže to vypadá, že budu muset koupit tu sadu těch fréz a zkusit to vyfrézovat, snad to tím pomůže..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Ahojte,

mám takový další menší problém. Auto jede normálně v pohodě, už startuje na brnk, ale ikdyž jsem koupil ruční frézu na sedla vstřikovačů, dávám nové měděné podložky, dal jsem i ten plastový kroužek nový a stále mi to kolem 4 vstřikovače bleje trochu nafty, nevíte co kdo s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...