Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Objednávka - tomu nerozumím


FrantaCV

Recommended Posts

Na jedné objednávce - viz příloha - jsou dvě položky evidentně velice snadno slučitelné do jedné zásilky. Proč je poštovné účtováno pro každou zvlášť, tedy dvakrát?

Obvykle nejsem "Hnidopich" ale tohle mi opravdu přijde poněkud zvláštní. Teď už jsem jen zvědav, zda opravdu bude objednávka expedována dvakrát - tedy každá položka zvlášť a pokud ano, tak se naskýtá otázka PROČ.446098512_Objednvka.thumb.jpg.9f9b288f6874c954b6bbdddefde7f021.jpg 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, to je nesmysl, vezmi si kalkulačku nebo tužku a papír a sečti položky na té objednávce. Výsledná cena je 263,- Kč - tedy započteny obě dopravy a to je částka, kterou jsem odeslal na účet klubu. Dopravu jsem tedy opravdu zaplatil dvakrát.:bacha 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tohle je nesmysl, proto ti pišu že by jsi měl dopravu platiti jen jednou. Ja si zavolal a bylo mi řečeno že si to mam odpočitat.

Ale prostě a jednoduše je to kravina, mělo by to samo zohlednit.

Měl by jsi jedno dopravný dostat zpět. Napiš @Lucy sv 24 pokud si tady sama nevšimne

 

Franto, špatně jsi to pochopil, to "Ne" bylo na ty dva sklady.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 No 60,- Kč mě asi na záda nepoloží, otázka je jaký je počet objednávek na fóru a kdo si toho všiml. V součtu už by to mohla být celkem zajímavá suma. Lucy sv si přehled fóra prohlížela před 13 min. tak si toho třeba všimla - uvidíme.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to udělalo taky že mi systém počítal extra poštovné u samolepky a u zbytku objednávky. A Frantovo slovy 60 Kč mě nepoloží. Ale já měl za to že samolepky jsou expedovány přímo z reklamky která je " řeže " proto jsem to neřešil a teď to jen zmiňuji že v tom nejsi sám Franto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ten system je nejaky zmateny se mi zda. Ja ted resil doruceni, i kdyz jsem mel adresu zmenenou a dokonce jsem to menil rucne tak mi to vyhodilo pak objednavku na bejvalou adresu. Hned jak jsem si toho vsiml psal jsem Lucce  SZ a vyresilo se to. @FrantaCV udelal bych to byt tebou taky 

Upraveno uživatelem brixtr
Neumim psat :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na nové objednávky jsem ještě nestačila mrknout. Když to ale jde vždy se to snažím sloučit do jednoho - přeci to i mě usnadní práci s balením :) Až se k tomu dostanu tak se na to zaměřím a pořešíme to ;) Teď nemám bohužel klíče od skladu, tudíž se mi dodací doba trochu prodlouží - za to se předem omlouvám. 

Kdybych si ale nevšimla - což rozhodně není úmysl - tak mi to každopádně napište ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se kdysi ptal proč není v e-shopu uvedena cena poštovného. Cenu se člověk vlastně dozví až po uskutečnění objednávky. Na toto mi bylo odpovězeno, že cena poštovného je u každého zboží jiná a proto nelze poštovné uvést přímo v e-shopu. Proto asi dochází při objednávce více druhů zboží k fakturaci poštovného za každý ten daný druh zboží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to vezmu od vrchu a všem odpovím, protože tohle ještě @Lucy sv 24 nejspíše neřešila :) 

@FrantaCV 2 poštovné jsou tam z důvodu, že některé položky nelze poslat doporučeně, proto se automaticky aktivuje doporučený balíček (popř balík do ruky), dříve se prostě automaticky smázla doporučená zásilka a zbyl tam jen balíček.. bohužel od určité aktualizace cca rok zpět to přestalo mizet a nepovedlo se mi nikdy vyřešit :( Možná zkusit technickou podporu přímo pluginu eshopu... ale jedná se o jednotky zásilek za rok, tak sem to vždy řešil prostě tak, že se zbytek poslal buď v balíčku nebo vrátil na účet.

 

@Havlicek.Lukas Něco jde z druhého skladu reklamky, ale to se nepromítá nikam ;)  To je v režii reklamky

 

@Radek Hurvajz Ale kuš :) Existují jen 2 druhy dopravy... takže se ti nemohou nikdy do objednávky dostat 4...

 

@Pe.Tr Tak nám ten skrytej poplatek klubu za vzduch prokoukli :( :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukáši takže pro ty co mají trochu delší vedení ne že bych se chtěl někoho dotknout. Při objednávání ten systém sám pozná jakým druhem dopravy to které zboží může být expedováno a rovnou k tomu přiřadí cenu dopravy a pokud člověk objednává vícero zboží tak se může stát že se tam objeví vícero cen dopravy.  A pro ty ještě s delším vedením objednávám si placatou věc ( manuál, samolepka, otvírák) jde to dát do obálky je tam cena dopravy XX  objednám si trika, hrnek nejde to dát do obálky je tam cena dopravy XXX objednám si podznačníky sice placaté ale dlouhé tak je tam cena dopravy XXXX. A Ty jsi to vždy dal do jednoho ideálního obalu a rozdíl v ceně dopravy od zaplaceného jsi nějakým způsobem (drobné do balíčku, poslání na účet) vyrovnal. Mě to přijde jako rozumné řešení a možná i méně nákladné a jednodušší než se vrtat v nastavení celého eshopu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vendo, tak teď nějak nevím za koho "kopeš". Je přece zcela jedno jestli objednávám kulatou, hranatou či placatou věc. Dopravu řeším až ve chvíli, kdy je objednávka kompletní a je jasné, zda se zboží vejde jen do obálky nebo budu muset použít krabici - alespoň takto řeší dopravu běžné E-Shopy.

Je to evidentně chyba programu, který klub zaplatil, autor by tedy měl zapracovat a problém vyřešit a to bezplatně - je to jeho chyba. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak to dopadlo jak jsem předpokládal. Objednané zboží dorazilo v pořádku  v jednom balíčku za což děkuji. Nicméně poštovné bylo uhrazeno dvakrát - tedy jako za dvě zásilky - bez vysvětlení, bez omluvy a bez komentáře. Tolik jen pro všechny, kdo si na E-Shopu budou něco objednávat. Není to chyba @Lucy sv 24 , ale programu. @Lucy sv 24 by si to ale měla hlídat a do vyřešení SW problému, bude-li vůbec řešen, faktury za zboží upravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...