Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Palubní počítač ( nezobrazuje informoce k navigaci a radiu)


lpangrac

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

aha  , to znamená že přibližně 400m před křižovatkou se automaticky zobrazí odbožka a pod ... při delší rovině tam skočí informace třeba rádio  , spotřeba a pod..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak budeš mať nejakú divnú verziu diagboxu alebo niečo robíš zle, nakoľko u mňa to tiež nezobrazovalo (displej medzi budíkmi na tých obrazovkách ukazoval pri navi "Zone not mapped" a rádio tiež nejako Radio off alebo už si to presne nepamätám a aktivoval som si to bez problému sám cez diagbox a takisto aj zobrazovanie navi na head-up (pred križovatkou ukáže kam odbočiť a tak)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maro47 může to být verzí diagboxu, řeknu ti moji zkušenost s deaktivací signalizace zapnutí pásů p308 r. v 2014 ver. diag 7.7x nešlo to pouze odkaz na dálkovou konfiguraci přes net na p508 r. v2011 bez problémů. Dal jsem ver. diag tuším nižší asi 7.54 a šlo to normálně i na p308 r. v. 2014? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...
V 22. 1. 2019 at 11:08, loque napsal:

Tak budeš mať nejakú divnú verziu diagboxu alebo niečo robíš zle, nakoľko u mňa to tiež nezobrazovalo (displej medzi budíkmi na tých obrazovkách ukazoval pri navi "Zone not mapped" a rádio tiež nejako Radio off alebo už si to presne nepamätám a aktivoval som si to bez problému sám cez diagbox a takisto aj zobrazovanie navi na head-up (pred križovatkou ukáže kam odbočiť a tak)

Loque ahoj, nevedel by si mi prosim ta poslat fotku cez spravu ako to mas nastavene ? Jedna sa mi o navigaciu na headup displeju a na palubnom. Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...