Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

IQOS - prý zdravější kouření


pajik999

Recommended Posts

Ahoj,

chci se zeptat zdejších kuřáků,zda nezkoušeli,či neuvažují o prý trochu zdravějším přísunu nikotinu do těla IQOS.

Já to "užívám" od září a je faktem,že od té doby,jsem neměl klasickou cigaretu.A to jsem hulil tak 25 denně.

Samozřejmě vím,že nejlepší je nekouřit vůbec,ale kuřáci ví....Dotaz je určen spíš pro kuřáky,protože nekuřáci mají jasno😉Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to prijde jak medialni tlak
byly vaporizery
ted sou tyhle E cigara - co bude za 2 roky ??

je to jen masaz jak uspokolit a podojit kuraka :P
nekourim - obcas si dam nejaky maly doutnicek kdyz je prilezitos - manzelka kouri. tchyne kouri - krome mych rodicu kouri asi cele pribuzenstvo ale nikdo nekouri tyhle .... vymysly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synovec tím zcela nahradil klasické cigarety. Používá to už více jak rok a zdá se, že úspěšně. dá-li se za úspěch považovat to, že už kouří pouze šidítko. 

Dává to toho nějaký přípravek s vůní vanilky a pravda je, že nám nekuřákům  to na rozdíl od cigaret nevadí.

Nicméně jeho manželka tomu na chuť nepřišla pořád hulí klasiku 😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Péťa napsal:

Já nekuřák mám jasno. Kouří to kolega "ob kancelář" a je to smrad, až by jeden pad :blicismajlik

Jsme v kanceláři tři,oba kolegové nekuřáci,jeden z nich astmatik a po vzájemné dohodě oběma nic nevadí a nic necítí.Tím to neobhajuji,ale tak to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 IQOS není elektronická cigareta do které se dávají nějaké příchutě. 

Jsou to cigarety které se kouří tím, že dochází k zahřívání tabáku a ne k jeho hoření jako u normálních cigaret.

Nelze kouřít jakékoliv cigarety. Jsou pouze 4 druhy chutí těch cigaret. 

A teď k odpovědi na Pajikovu otázku. Zkoušel jsem to a možná bych to i kouřil, ale vyjde to cenově dráže než klasické cigarety. A to jsou IQOSy osvobozeny od spotřební daně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svagrovi to ted poridila pritule k narozeninám, asi za 2.000 ten přístroj tak tipuji zadny levný smecko ale v těch přístrojích se nevyznám. Dával mi to ochutnat, pry krabička těch náplní do toho asi za 90Kc (takže finančně to opravdu výhodněji nevyjde) je to vykoureny rychleji než klasická cigareta a přístroj se pak nějakou dobu musí zahrivat takze si nelze dát hned druhou. No nevim, jako alternativa asi dobrý ale já teda zatím zůstanu u klasiky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nefajčím, nepijem, radšej nalejem do nádrže. 🙂🙂🙂 zena sa mi smeje, že ona musí mať neduhy aj za mňa. Kúpil som jej e cigaretu, asi 2 týždne to fajčila, ale nebralo jej to. 

kolega má iqos, pochvaľuje si to skoro rok.

Šéf má e cigaretu, ale tu staršiu, s takým veľkým zásobníkom baterky :-), a keď mu to zadymi, tak ako pri V3S, ale tiež si nesťažuje. Klasické cigarety už nefajčím.

Upraveno uživatelem mmartinkovic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás v práci se to hodně rozmohlo, kolega díky tomu už skoro vůbec nekouří normální cigára - prostě mu přestaly chutnat. Druhej kolega to zkusil a dělalo se mu po tom blbě, jenže to zkusil s jakousi mentolovou příchutí.. Pak zkusil příchuť "Sienna" a ty mu sedli, chce to si tedy odzkoušet ty příchutě (u nás zatím dostupné 4 pokud vím) protože některé ti nejspíš nesednou. Sám kouřím to samé a spokojenost, žádný smrad, nic tím nenačichne a nemusíš se bát že by sis tím něco propálil :D Jen místo jedné krabičky sebou člověk tahá dvě.. 

Finančně to samozřejmě levněji nevyjde, jenže u tohohle nejde o to ušetřit ale dostat do sebe nikotin zdravější cestou :) Co to mám tak nemám tak často potřebu kouřit a nejsem sám, i kolegové snížili počet těchto cigaret za den. Ono i to že člověk musí počkat na dobití aspoň trochu nutí snížit "dávku" - což není na škodu :) Cena je cca stejná jako u klasických cigaret, "náplně" se dají koupit v podstatě v každé trafice.. 

Takže pokud o tom někdo uvažuje - doporučuji si to nejdříve vyzkoušet..

Jinak se musím smát kolik nekuřáků a lidí kteří to neznají to tu komentují :D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl jsem kurak, co vytahl krabku denne. Jednou jsem si rekl, ze nebudu tak blbej a zkusim to omezit. Kourim jen u pivka (coz me dost limituje diky zakonu), takze v lete mam na zahradkach vyssi spotrebu, v zime mensi spotrebu. A krabku mam tak na 4 dny...... zkousel jsem iqos a prijde mi to jako chut pochcane slamy..... a jakmile jssem se doslechl, ze jsou ruzne prichute, tak jsem si jen rekl, noooo urcite budou bio a nebude to chemie........ :D :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...