Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bliká displej trvale!


Guest Alone

Recommended Posts

Ve 207, kterou jsem nedávno koupil z německa, je namontováno pěkné rádio s navigací Pioneer. Funguje výborně, ale:

Trvale bliká displej nahoře pod oknem, asi chce nastavit datum a čas, který vůbec nepotřebuju (je na rádiu ze satelitu). Palubní počítač funguje normálně.

Jak se mám toho blikání zbavit? Zkusil jsem vytáhnout zásuvku z displeje, tím se připravím o palubní počítač, venkovní teplotu a kdovíco ještě 😊.

Prosím o radu, nebo kontakt na odborníka, který by si s tím poradil.

Děkuji. Jirka

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na okrajích displaye by měli být tlačítka.. min 1 na každé straně ;) Podrží obě naráz, rozbliká se nastavení, vše nastavíš a přestane blikat... nebo máš vyšší výbavu, kde se display nastavoval před origo rádio... a to jsi v pr ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá na tu druhou možnost ☹️.

Původní nastavování bylo podle návodu z rádia. Je tam (v návodě) i varianta s jiným rádiem pomocí 3 tlačítek vlevo vedle displeje, tak jsem takový displej koupil v bazaru (má stejnou zástrčku), ale taky to nejde.

Nechce se mi věřit, že němec pořád koukal na blikací displej, ale asi mi nezbyde než sehnat origo rádio, nebo displej odpojit.

Stále věřím, že mi někdo něco, nebo někoho poradí.

 

Upraveno uživatelem Alone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Alone  Existuje redukce přes kterou připojiš radio a pak jde displej ovladat páčkou radia.   Mam ji doma, ale zatim si ji nechavam.    

https://www.ahifi.cz/connects2-swc-psa-07-adapter-ovladani-na-volantu-peugeot-citroen-fiat-toyota.html

Ostatně něco podobnýho tam musí být.

Zmačkni na pačce najednou obě tlačitka pro posuv skladeb, jestli se nedostaneš do nastavení

 

image.png

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to!!!!!! Díky.

Právě jsem se vrátil z auta. Páčku pod volantem mám, do ted jsem s ní pouze přepínal stanice. Ptal jsem se mnoha lidí a většinová odpověď: Vrať originální rádio.  Taky jsem dostal radu nastavovat hodiny na displeji na diagnostice :-). Zlepšil se můj celkový vztah k autu :-).

Moc děkuju, jsem dlužníkem. Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...