Přejít na obsah
E_DDT

Výměna předního mlhového světla

Recommended Posts

Dobrý den,

potřebuji vyměnit levé přední mlhové světlo, mám ho rozlámané. Doufal jsem, že stačí sundat podběh kola a že se k tomu pohodlně dostanu, ale ne. Lampa drží na třech šrubech a ten jeden je za plechovou přepážkou, takže se na něj takto nedá dostat. Navíc je to dost hluboko v nárazníku a dostat tam obě ruky je problém. Chtěl jsem sundat plastový kryt motoru, abych měl přístup zespodu, ale ten se mi sundat nepodařilo. I po odmontování všech šrubů, tam ten kryt ještě drží na takových plastových hácích a s těmi jsem si nevěděl rady. Resp.měl jsem strach pouřít hrubé násilí, abych to neulámal a hlavně bych to už asi nedostal nazpět. Můžete mi někdo poradit jak na to? Je na to nějaký fígl?

Děkuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem slyšet nechtěl 😟

Takže ani zespodu, když by se mi podařilo sundat ten plastový kryt motoru, se na ten jeden šrub nedostanu?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

A mohl by jsi mi nějak podrobněji popsat jak jsi to dělal? Dělal jsi to přes podběh nebo jsi sundával kryt motoru? Jestli jo, tak jak jsi ho sundal?

Díky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky za info, ale přes podběh to asi nedám. Ja jsem přes podběh stěží vyměnil žárovku v blinkru. Zkusím, uvidím. Když tak s tím pojedu do servisu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku