Přejít na obsah
prca

manžeta poloosy

Recommended Posts

Ahoj.Jedná se konkrétně o jumpera ale všeobecně to bude asi podobné.Jedná se mě o vnitřní manžety poloosy,která je origoš bez stahovací spony,ale s takovým zahýbacím plechovým kroužkem.Všude mě nabízely manžety ze stahovací sponou a nikde s tím plechovím kroužkem,tak jsem je koupil.Kamoš ,který mě měnil všechny manžety mě řekl,že tato ze sponou tam nemůže být a vyměnil pouze vnější u kol.Co vy na to?Měla by pasovat ta ze stahovací sponou? .Přikládám nějaké foto.Díky za odpovědi

46519554_2201491180097313_6818406297755451392_n.jpg

46766771_118209775789932_6612840311041294336_n.jpg

IMG_20181125_195904.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

To zjistíš, až tu starou destruktivně odstraníš.... A to chceš měnit preventivně? Že nevypadá tak nejhůř, ale je fakt, že fotky klamou....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Origo koupíš v peugeotu nebo některé  prodejně která umí díly překoupit od oficiálního distributora. Anebo u každého prodejce který umí dodávat díly podle  VIN kódu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To se špatně vysvětluje.... Jak to funguje pochopíš až když sundáš tu starou.... Na konci kloubu i vevnitř v manžetě by měly být drážky, které zapadnou do sebe a pak se to stáhne.... Hlavně, aby seděly průměry.... Třeba na mojí 806 se podle katalogů nechytám....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku