Přejít na obsah
lubir111

Nefunkcne fm rádio P406

Recommended Posts

Po dlhej dobe mi prestalo hrať origo rádio v peugeote 406 2001 Zn. Clarion. Zavada sa prejaví asi po 20 min. Od zapnutia tak, že stráca príjem až napokon zostane iba šumiet. Vie mi niekto poradiť čo sa mohlo stať.  Skúšal som to dať opraviť neúspešne nakoľko je to rádio je bez displeja a opravár mi povedal že má opravu potrebuje externý display a ten nemá . A že pravdepodobne odisiel tuner. Prípadne nemá niekto na predaj Origo rádio clarion z cd mechanikou do P406.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by ti stačilo na kazety,tak mi tu jedno leží. ale nemohl jsem ho vyzkoušet, protože ve starém modelu není BSI. radio jsem sice do auta zapojil,ale nehrálo - předpokládám, že to je právě rozdílnou elektrikou.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Aj by mi stačilo lebo chcem si nechať prerobiť AUX vstup na MP3 prípadne USB . Ide mi hlavne aby bolo plné funkčné rádio. Aj tak bude potrebné cez diagnostiku prepísať kód a nanovo povoliť. Ak je to možné ozvi sa mi na mail.   lubir111@gmail.com

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

bez dia by to pípalo, ale už to nemá kód,ale právě se  musí spárovat. Jenom mě vadí,že ho nemám jak vyzkoušet abych ti mohl říct,že je OK. Jo abych nezapomněl,tak je v černé. Jestli máš prostředek palubky stříbrný, tak to budeš mít jak pěst na oko:D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek