Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 break 1.6i (benzín 80kw) lpg - prodáno


kibi

Recommended Posts

Rok výroby 6/2006, před 3 roky zakoupen jako čerstvý dovoz ze SRN po 1. majitelce, najeto cca 205000km, STK ještě rok, 5 míst....moc pěkný stav.
Výbava Oxigo: bílé budíky, 6 x airbag, vše v elektrice, senzor deště, senzor světla, tempomat, park senzory, Letní origo R16 alu sada Equinox v grafitové barvě (slušné pneu Nexen), zimní alu R15 sada Scirocco (nové zimní Contíky),

dodělal jsem: origo navigace RT3 včetně map a v CZ jazyce + USB AUX a čtečka karet Yatour, loketní opěrka, sedačky ze sport verze v polokůži a zadní loketkou, kryt pod motor, denní svícení Magnetty marely, folie od ramen řidiče s certifikátem, origo Peugeot nová nerez hlavice řadící páky + nerez komplet pedály,

v dubnu 2017 dodělané LPG (25000,-Kč) stále v záruce, plně funkční se spotřebou cca 8l/100km (na lpg najeto cca 25000km)

k vozu: komplet sada rozvodů a vodní pumpa, zánovní letní koberečky origo Peugeot, zánovní zimní koberečky + vana do kufru, komplet sada filtrů a asi i olej najdu,....

Pežotík má SRN servisku, já v ní vesele dál doplňuju: olej + fitry a svíčky měním do 15tkm, během provozu jsem vyměnil napínák klínového řemene a klíňák, chladič + termostat, brzdy a destičky, nedávno komplet nový podvozek (pružiny, tlumiče a horní uložení), na konci léta nový startér, preventivně jsem dal opravnou sadu klapek, vytlumil jsem všechny dveře, je doplněná klima., před zimou vystříkanej podvozek, nový komplet výfuk po katalyzátor..

Pažotík má vychytané všechny "dětské nemoci", netřeba investic, jediná závada je natrhlá guma - těsnění u dveří (pravděpodobně ještě vyměním), jinak na své roky vypadá slušně, sem tam kosmetika z provozu, ale nic hrozného

 

P R O D Á N O 

a.jpg

aa.jpg

aaa.jpg

b.jpg

bb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 28. 11. 2018 at 16:04, MotoMoto napsal:

Já vím, že jsou důležitější věci, jako třeba nerez pedály a loketní opěrka, ale mohu vědět třeba kolik to má rychlostí? Děkuji

Tak bezne auta maj 5 rychlosti dopredu a jednu dozadu, nafta 6/dozadu,a DSGto ma az 7. Tehle prispevek absolutne postrada logiku...... Na pocet rychlosti asi nezalezi ne.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • brixtr locked this téma

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...