Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

John - máme si pomáhat, nebo okrádat?


Hugo Boss

Recommended Posts

V 23. 11. 2018 at 22:13, radim.1008 napsal:

Smutný takovýhle jednání. Tady byl naposledy 12.února 2017. :myslim

Vono to nějak nefunguje, byl tady i později, viz:

Tak nějak si řikam jestli to tu četl nebo ne.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Já jsem s Johnem nikdy problém neměl, známe se už nějaký čas. Vždycky mě nebo kamarádovi vyšel vstříc. Většinou ohledně diagnostiky. A ohledně komunikace taky nikdy nebyl problém. A od Huga jsem bral taky nějaký díly a taky nikdy nebyl žádný problém. Nechci se Johna zastávat, jen jsem chtěl napsat že já jsem s ním problém zatím neměl, ale možná je to taky tím že jsme oba z Brna, takže se potkat nikdy problém nebyl. Je docela škoda že se k tomu tady zatím John nevyjádřil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano auto je prodané. Prodal jsem ho za cenu kterou jste si tady zájemci určili s jistou ztrátou. Udělal jsem za tím tečku a prostě jsem to prodal za cenu určenou zájemcem... Někdy prodelek je výdělek... 

Co se týče Johna, ten se k ničemu nemá a totálně na to kašle. 

Jediné co se tímhle tématem rozpoutal bylo to, že se mi pár lidí svěřilo, že má stejný problém jako já. 

To znamená že dluží spousty peněz za něco co slíbil a neudělal. Také dluží za servis svého auta atd. 

Nebudu to rozepisovat, protože to není moje vec. Já mám problém takový jaký jsme tu popsal a na ostatních je jestli to zveřejní, nebo v tichosti přijdou o své peníze... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...