Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

John - máme si pomáhat, nebo okrádat?


Hugo Boss

Recommended Posts

Ahoj klubáci,

Uz je to přesně 1 rok co řeším problém s místním členem @John

Přesně před rokem jsem našeho člena Johna kontaktoval pro změnu já (několikrát ode mě odebral díly a vždy jsem mu vyšel vstříc nejen cenou, ale i tím že jsem splnil co se po mě vyžadovalo) s tím že potřebuji pomoc. Vím že upravuje jednotky a já potřeboval pomoc. Zakoupil jsem coupe kde byl totálně ucpaný fap. Auto jinak fungovalo bez jediného problému. Jen díky závadě na fapu padalo do nouze. Nechal jsem si poradit a zlákat tím že mi upraví jednotku. Prý už takhle udělal minimálně 70 aut. Vypnout fap, egr a prý i navýšení výkonu změnou mapy. To celé by mě mělo vyjít 3500kc. Šel jsem do toho. Poslal po domluvě jednotku. Když se ke mě dostala zpět, auto nejelo a objevily se další závady na ESP, ABS atd. Po další domluvě jsem auto dostal knemu (220km) kde zjistil že to udělal špatně. Tím pádem jsem opět jednotku zaslal k němu na opravu. Je to už skoro rok a jednotku nemám stále doma. Po několika urgencich mi napsal že je nemocný. Tolerovat jsem to i když už mě to vážně štvalo. Jenže čekání bylo nekonečné a po dalších urgencich kdy jsem se ptal po své jednotce jelikož auto už půl roku stalo nepojizdne mi přestal odpovídat. Nyní je to bez pár dní rok a dospěly jsme k tomu že si mě blokl na Fcb, mesenger nereaguje, telefon nebere a ve finále si mě dal do bloku, takže mi neustále telefon hlásí že je nedostupný. Z jiných čísel to vyzváni a dokonce jsem se trefil do hovoru kdy nezavolal zpět. SMS nereaguje... 

Rekl jsem si teda že po roce kdy že mě udělal debila mu alespoň udělám recenzi tady. 

Živím se už 15 let prodejem dílů, většině klubakum jsem možná i pomohl, dílem, autem a nebo jinou službou... Ale nikdy jsem se vědomě na někom neobohatil tím že bych ho okradl nebo něco podobného. Snažím se být poctivý aby nebyl žádný problém. Věřím že dobrá recenze - reklama je to nejvíc. Také věřím v to že kdybych tady třeba někomu poslal špatný nefunkční díl tak mě tu ihned roznese na kopytech... A já? Já čekám rok až do té doby než si mě dotyčný blokne... 

Přijde Vám to normální? 

Prodávám vycuc konverzace mezi námi a udělejte si obrázek sami. 

 

Honzo @John , jsi pěknej  *neumím psát slušně*! 

 

Auto skoro rok nepojizdne, musel. Jsem koupit novou jednotku, vše přehrát u někoho jiného aby auto fungovalo, zaplatil jsem 3500kc za jeho práci, poslal bráchu 220 km k němu a pak zase 220km zpět, čekal tam na milostpana prez hodinu i když bylo vše předem domluvené. Za 5 minut zjistil že to z*neumím psát slušně*il a musí to předělat atd atd... 

Screenshot_20181123-201226.jpg.89e8fa837a9789b984a0a8004043e21b.jpg

 

Screenshot_20181123-201247.jpg

Screenshot_20181123-201307.jpg

Screenshot_20181123-201353.jpg

Screenshot_20181123-201424.jpg

Screenshot_20181123-201512.jpg

Screenshot_20181123-201529.jpg

Screenshot_20181123-201550.jpg

Screenshot_20181123-201600.jpg

Screenshot_20181123-201625.jpg

Screenshot_20181123-201730.jpg

Screenshot_20181123-201757.jpg

Screenshot_20181123-201827.jpg

Screenshot_20181123-201902.jpg

Screenshot_20181123-201917.jpg

Screenshot_20181123-201935.jpg

Screenshot_20181123-201952.jpg

Screenshot_20181123-202000.jpg

Screenshot_20181123-202026.jpg

Screenshot_20181123-202043.jpg

Screenshot_20181123-202050.jpg

Screenshot_20181123-202057.jpg

Screenshot_20181123-202129.jpg

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani se nedivím ,že sem nechodí,má z ostudy kabát...

Hugo Boss znám osobně,a nikdy jsem s ním neměl problém má fér jednání.

Hugo asi bych do Brna zajel osobně a počkal si na něho a vyrikal bych si to s ním osobně,ale asi to taky nemá smysl,stejně by nekomunikoval, připadá mi že ty jednotky k někomu vozil a ten mu to dělal...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Hugo Boss jsem udělal pár obchodů po telefonu zboží mi vyzvedával kamarád který tam okolo jezdí dodávkou a vždy super jednání . Myslím si že John se tady neukazuje delší dobu protože  H.B. asi nebude jediný kdo tu s ním má podobnou zkušenost. Proto se tady neukazuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divný, nechapu jeho jednání, měl jsem ho vždycky za toho ferovýho. No lidi se mění :bojim

Mně sám nabidl diag mp3 radia když jsem si tu založil vlakno s dotazem, ale odpověděl mi smskou, ne na forum, zapsani VIN do radia a potřeboval jsem zjistit proč mi nechodí posuv páčkou. Nakonec jsem se s ním nedomluvil protože mi řekl že nemá čas, nebo chuť řešit takový kraviny. Nakonec mi vin do radia zapsali v ramci toho repasu jednotky přimo v servise a kvuli pačce mi to projižděl Přema.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som bol s Johnom spokojný, či už išlo o úpravu, rady, len tak pokec, nemal problém niečo vybaviť, odoslať zásielky alebo riešiť niečo nad rámec.

Viac písať nebudem, nemôžem vás súdiť...

Nemám nič proti nikomu, len si myslím, že nejaké domnienky a osočovanie od nezainteresovaných nie sú na mieste...

Snáď sa nakoniec nejak dohodnete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nezainteresovanych o čem to meleš? John je tady člen asi 15 let, mnoho z nás a ním má osobní zkušenost. I já. Prodával jsem mu jednu kameru do auta, on mě zase napojoval 407 na dia kvůli mapě RJ, svezl jsem se tou ochipovanou 406... Jediná osobní negativní zkušenost se týká nějakých financí, podrobnosti tady nebudu rozpatlavat, chvíli to trvalo ale nakonec to dobře dopadlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, misho.1709 napsal:

 

Neříkám že někdo s ním nemůže být spokojený. Ale řeším tu momentálně nyní reálnou situaci... 

Vzij se do mě, kdyby ti umrtvil auto na půl roku a otočil se k tobě zády, co by jsi dělal...? 

Ja čekala tak dlouho až z toho byl půlrok. Neustále výmluvy a pak nemoc. Myslím si že jsem byl já nad rámec tolerantní. Teď je to rok a kdybych auto neopravil jinak s někým jiným tak tady leží v kopřivách stále nepojizdne. 

Mě jde jen o to jednání, když se mi něco nepovede, řeším to a ne že si mě zablokuje a dělá jako by nic. 

Když bych já někoho takhle podělal tak se po mě začne vozit hned a ne až za rok! 

Když mám problém, stavím se k němu čelem, ne zády! 

Tady nejde o blbý h 3500 Kč. Jde tu o jednání a hlavně o víc - půl roku placení povinného ručení, stání vozu, koupě jineho setu jednotek, nahrání a přizpůsobení k vozu atd atd... Pak z 3500 Kč máš 10 tis a kdo to zaplatí...? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle situace jsou neprijeme vzdy, natoz kdyz se jedna o dlouholete cleny. Obchodoval jsem s obema a vzdy bez problemu. Ikdyz se to ted mozna zda jako nerealne, doufam ze se vam to podari doresit a na tohle vse okolo zapomenout. Vzdy jsem bral obchodovani se cleny jako neco vic jak s nekym neznamym a rad bych tomu dal veril. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je @John tak dlouho členem P-C, tak by bylo dobré v jeho zájmu, aby se k celé věci postavil čelem. Stát se mohlo cokoliv. Pokud došlo k poškození a nebo k  poškození (ztrátě) dané věci, věřím, že by se to dalo vyřešit finančně a nebo náhradou. Ale nekomunikovat?! To opravdu normální rozumný člověk nedělá a ani nejedná. HUGO BOSSE neznám osobně, ale věřím, že by se Johnem domluvili na náhradě.  Ale neřešit danou věc, tak to není rozumné a je to cesta ,,do pekel". V dnešní době, kdy lze pomocí sociální sítě cokoliv zjistit. Dočasně odhlásit vozidlo? Jak ho mohl prosím HUGO BOSS odhlásit coupé, když dopředu nevěděl, že celá věc bude tak dlouho čekat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...