Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citroen C5 3.0 V6 155kw benzín


Guest StibTo

Recommended Posts

před 14 hodinami, Ajdamek napsal:

Ta cena je hodne sebevedoma, mu tam asi skocila omylem dopredu ta jednicka :D

Dal jsem Ti sice lajk ale nedalo mi to dnes a nafiltroval jsem si ty aktualni C5 na Sauto.cz a tentokrat poradne. Kdyz vezmes v potaz, ze ti tam s prihlednutim k roku vyroby, palivu a kilometrum vyleze 6 slovy sest kusu a tahle je z nich jedina s poradnym motorem (mozna bych zvazil jeste 2.0, ok) myslim ze ta cena neni premrstena a uz vubec ji neprebyva jednicka ;)  A samozrejme mohl to takhle jen nastrelit aby bylo kam o par tisic ustupovat. Protoze pokud nenajde silence jako sem ja bude muset ustupovat...

https://www.sauto.cz/osobni/hledani#!category=1&condition=1&condition=2&condition=4&fuel=1&priceMax=200000&tachometrMax=100000&yearMin=2008&manufacturer=13&model=90

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co koukám po mladých kolem do 25, tak snad nikdo nemá nic pod dvoulitr, vlastně jo, jeden má pašíka CC 1.8TSi. Prostě nic kolem 1.2-1.6, tříválce ... se nekoná. A ukázat pod kapotou V6 v benzínu, nebo naftě by přivedla kámoše do extáze :D.

Posledně jsem byl na pumpě, přijel oháknutý borec s kšiltem s bavorákem a než jsem dotankoval, tak on stihnul natankovat, zaplatit a odjet. Za těch 300 co svítilo na stojanu, ale asi moc daleko nedojel.

Závěr: spousta mladých banány neřeší, hlavně že to jede - po výplatě, tak věřím tomu, že si to někdo brzy koupí i tu C5 V6.

Upraveno uživatelem Agrafik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2018 at 13:09, StibTo napsal:

Dal jsem Ti sice lajk ale nedalo mi to dnes a nafiltroval jsem si ty aktualni C5 na Sauto.cz a tentokrat poradne. Kdyz vezmes v potaz, ze ti tam s prihlednutim k roku vyroby, palivu a kilometrum vyleze 6 slovy sest kusu a tahle je z nich jedina s poradnym motorem (mozna bych zvazil jeste 2.0, ok) myslim ze ta cena neni premrstena a uz vubec ji neprebyva jednicka ;)  A samozrejme mohl to takhle jen nastrelit aby bylo kam o par tisic ustupovat. Protoze pokud nenajde silence jako sem ja bude muset ustupovat...

https://www.sauto.cz/osobni/hledani#!category=1&condition=1&condition=2&condition=4&fuel=1&priceMax=200000&tachometrMax=100000&yearMin=2008&manufacturer=13&model=90

Kdyz jsem chtel prodat svou 407mu 3.0 4roky zpet, takze 9 let stare auto za 110tkc, tak mi za dva mesice zavolali jen z acek a z auto esa. Taky mam rad velke motory, ale vetsina lidi z ty spotreby vstavaj vlasy na hlave. To se pak odrazi samozrejme na cene :(

celkove mi prijdou ty ceny C5 nastreleny, ale koukam, ze inzerat zmizel, treba se postestilo :D

Z hlediska zabavy a servisu mi prijde za tyhle penize lepsi koupit bmw e90. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Už je zase na prodej. Za 181.500,-

Ale teda ten bok u spolujezdce je fakt fujtajblovej, navíc mezi PP blatníkem a předním nárazníkem vůbec nesedí barva. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...