Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nádržka na vodu do ostřikovačů.


Mikis

Recommended Posts

Zdravím, chtěl jsem se jen zeptat zda nemá někdo nějaký fígl jak zjistit hladinu vody v nádržce pro ostřikovače. Ta je totiž u 308 z roku 2008 pěkně schovaná pod plechy a plasty někde u předního nárazníku a já nikdy nemůžu odhadnout kolik tam mám dolít. Jak to někdo takhle blbě mohl vymyslet to nechápu.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, to jsou starosti :D Tu "pipetu" jsem měl na 406 :super U ostatních aut "tankuju", dokud nevidím kapalinu v hrdle :) A že dochází zjistím tak, že si to buď auto samo nahlásí a nebo, že jde z ostřikovačů spíš pěna, než mlha.
Před nějakým delším výletem mimo domov dotankuju a jedu (s sebou vozím jen 0,5L v zimě pro jistotu). A ve služebních je vždycky kanystr v kufru společně s olejem, tam to neřeším vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Mikis napsal:

Zdravím, chtěl jsem se jen zeptat zda nemá někdo nějaký fígl jak zjistit hladinu vody v nádržce pro ostřikovače. Ta je totiž u 308 z roku 2008 pěkně schovaná pod plechy a plasty někde u předního nárazníku a já nikdy nemůžu odhadnout kolik tam mám dolít. Jak to někdo takhle blbě mohl vymyslet to nechápu.

Díky za rady.

proč zjistit hladinu?  na dolívání tam nemáš tu harmoniku-hadici s víčkem? snad všechna auta PSA mají nádržku jak píšeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že když to dolívám tak když je voda už v té harmonice-hadici tak mi pak vyteče všechna ven někam do útrob auta a pak na zem a to právě nechci. Nemůžu si pomoct, ale tohle mohl vymyslet jen magor, kdyby to bylo udělané alespoˇn tak, že ta harmonika-hadice bude přidělaná tak, aby to nevyteklo ven.

No nic budu to muset najít nějak od oka.  😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl na víčku nádobky u 807 takovou trubičku s bublinama a tam bylo vidět kolik kapaliny v nádobce je.
Ale ulomilo se mi to.
Vypadalo to jak anální korále, ale bylo to průhledný a dutý, aby v tom byla vidět kapalina 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...