Jump to content
Petr V.

Bluetooth připojení přes CD měnič

Recommended Posts

Zdravím,koupil jsem si "krabičku" pro připojení konektorem do zásuvky na CD měnič,zařízení mimo bluetooth má taky USB a AUX vstup.Zapojil jsem a zkoušel přes diagnostiku aktivovat,ale ke konci vždy napíše závada:komunikace,zkusil jsem několikrát,zkoušel jsem v diagnostice v doplňcích automobilu (zvláštní výbava),byla možnost vypnout a zapnout CD měnič,tak jsem zkoušel zapnout a vždy závada:komunikace.Zapíná se CD měnič prosím jen v te zvláštní výbavě,nebo se musí aktivovat ještě někde jinde jako např. když jsem dával páčku tempomatu a musel jsem ji aktivovat na více místech?Děkuji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Už si to nepamätám, mám pocit, že sa to povoľuje iba na jednom mieste, ale radšej si počkaj na radu skúsenejších. Nechápem ale prečo hneď nenapíšeš presne typ "krabičky" alebo aspoň link kde si objednával, a samozrejme presný typ (aj výrobcu) rádia ktoré máš v aute. Čím viac detailov poskytneš, tým skôr ti niekto môže správne poradiť.

Share this post


Link to post
Share on other sites

V radiu musí být povolen cd changer a v display zobrazení changeru . A doplň alespoň informace jak píše 307rg.Prohledej sekci AUTO HIFI a určitě najdeš co potřebuješ. Jinak se zase bude věštit z křišťálové koule. 

Edited by pajas502

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omlouvám se za nejasnosti-nedoplnění,psal jsem to trochu narychlo,nechtělo se mi zmrzat před barákem v autě,krabičku jsem kupoval u nás v obchodě,je to tohle: https://www.youtube.com/watch?v=23FRvvF215k 

Nakonec jsem to našel i s návodem a rádio mám taky to samé,zprovoznil jsem to včera večer,povoluje se na 3 místech:povolit v rádiu,zobrazení a pak ještě povolit samotný changer v doplňkové výbavě.

Na youtube je asi vše :-)

Díky všem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...