Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Převodovka z 205 do 306 sedan


Ľuboš Ondrusek

Recommended Posts

Čau klubaci chcem sa spýtať či pasuje prevodovka z 205 1.9 d 47kw do 306 1.9d 51kw ide my o to že prakticky mám slabý výkon v 306 ke a v 205 sa to nedá porovnať tá ťahá do nemoty v 306 mám porieseny vzduchový filter , vyčistený sací kôš v nádrži , palivový filter, čerpadlo ok už ostávajú jedine vstreky ale tie skontrolujem až dám dole sanie a budem meniť zhavice nejaká rada ako pridať na výkone viem že z toho auta nebude zavodak ale vôbec sa to nedá porovnať s tou 205 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam Bosch čerpadlo je pravda že na tej 205 som pridal aj na cerpadle ale keď aj nebolo tak to išlo aj tak dobre no neviem teraz a ešte som si všimol že mi to tak potrhava keď mu dám full gas ako keby vynechával valec alebo mal malo ropy možno aj zle rozprasuju vstreky každopádně v robote ich vyberiem a hodín na ručnú skusacku    A k tej prevodovke ide my len o to či fyzicky pasuje to znamená z 306 dám dole a z 205 hore na 306 či nebudem musieť robiť nejaké zmeny ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...