Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

dotah LP okna p406 new (navod)


krtek 2

Recommended Posts

ahojte , vymyslel a dobastlil som si dotah soferoveho okna  po zamknuti auta ,zapojenie je pomerne jednoduche takze ak by to niekto chcel  v poho si to dorobi aj sam aj zapoji 

suciastky vyjdu tak 12 euri aj s krabickou  a svorkovnicou 

 

schema vyrobeneho modulu  aj so zapojenim v aute  

na scheme je pohlad na modul zo spodu cize spodok relatiek na plosaku a to preto ze som si to najprv vsetko podaval na pokusnu dosku a len provizorne zapojil drotami a potom testoval 

cervene vodice su origo vodice v aute

modre vodice su tie ktore treba dobastlit

tam kde su cervene kriziky je treba prestrihnut  orginal vodic v aute a napojit oba jeho vzniknute konce podla schemy 

hodim tu aj navvrh plosneho spoja  a par obrazkov z montaze   ,

ziaden externy vodic neni treba dotahovat z interieru cez priechodku do dveri  vsetky vodice na ktore sa treba napojit su vo dverach

respektive  vsetky su na konektore spinaca okien sofera 

a jeden vodic je na centralnom zamku 

najlepsie miesto na montaz krabicky som videl nad reproduktorom miest je tam viacej ale niesu bez komplikacii 

toto sa mi zdalo najrozumnejsie miesto kde uz jedna origo dierka na skrutku bola na fotke ta napravo takze stacilo vyvrtat este jednu

plosak som zastriekal lakom koli vlhkosti a aj krabicku utesnil tavnou pistolou aby bola vodotesna 

na obrazkoch navrhu  plosaku su tie modre prerusovane ciary  dratove prepojky

 

tento modul funguje len na soferove okno  lebo jeho motorcek ma v sebe elektroniku  a vie robit krajne polohy

spolujazdcov motorcek krajne polohy robit nevie takze tam to fungovat nebude ,do spolujazdcovych dveri davam elektroniku (cez gugl ju najdete pod oznacenim SE 077)

ta sice vie ovladat dve okna ale nejde napojit na motorcek ktory ma v sebe elektroniku len na obycajny motorcek  ktory ma na sebe dva kabely,  preto som dorobil ten bastl

ta SE 077  vie robit aj krajne polohy takze je to kombinovana krabicka na automatiku na okna plus dotah okna po zamknuti 

ked to napojim tak napisem co a ako

 

suciastky :

su vlastne relatka  jedno vecsie s dvoma spinacimi kontaktami 

a potom 3 mensie tie biele s jednym spinacim kontaktom na fotke su len dve a to preto ze v tej dobe  to bola este len teoria 

a potom som zistil ze bude treba este jedno 

typy relatiek su na foto takze nebudem vypisovat 

 

este jedna poznamka  - na scheme modulu je pin 4 nezapojeny  ak ho nezapojite tak sa okno bude dotahovat pri kazdom zamknuti auta cize aj za jazdy  ak zamknete auto packou centralu 

ak chcete aby sa to dotahovalo  len pri opusteni vozidla a zamknuti auta tak ten pin 4 je treba zapojit na  pin 3  konektora spinaca na ktorom je origo kabel  AH22A 

modul je odskusany a nema ziadne vedlajsie ucinky na origo elektroinstalaciu 

 

 

 

 

schema dotahu okna.jpg

plosak pohlad zhora.jpg

plosak pohlad z dola.jpg

2018-11-06 12.55.44.jpg

2018-11-12 21.53.02.jpg

modul (3).jpg

modul (7).jpg

2018-11-17 09.16.04.jpg

2018-11-17 09.16.46.jpg

2018-11-17 09.27.37.jpg

2018-11-17 11.53.33.jpg

2018-11-17 12.14.19.jpg

dotah a automatika okna.jpg

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...