Přejít na obsah
Lubos91

Auto nespozná kľúč

Recommended Posts

Zdravim hľadal som či niekto nemal rovnaký problém ale našiel som len ciastkovu zhodu správania. Už 3x sa mi stalo že auto prestalo úplne komunikovať s kľúčom a pomohlo odpojenie batérie auta a hneď zapojenie bez nejakého čakania. Najprv sa to stalo tak že pri vypnutí motora vypísalo že kľúč nie je v aute a potom už sa nedalo ani zamknúť ani nič. Týždeň bol kľud a teraz 2 dní po sebe prídem k autu a nič ani neodomkne ani nenastartuje musím otvoriť manuálne odpojiť zapojiť batériu a všetko zas ide ako má. Nestretol sa s tým niekto? 508 SW GT 2012 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Mám bezkľúčové. Neviem ako baterka v kľúči ale nefunguje vtedy ani jeden ani odomknutie ani naštartovanie a potom po resete baterky oba normálne. Týždeň to išlo dobre teraz včera po 300km jazde som sa vrátil k autu po 5 minútach a už nič tak som to spojazdnil, ráno to zase išlo normálne išiel som cca 100km, po hodine a pol prídem k autu a zase nejde, zas som prešiel 100km išiel na obed a zase išlo normálne. Tak ja neviem ochladilo sa a som v tatrach tak batéria hapruje alebo čo 😀 ráno normal nazhavilo a chytilo pekne. Začalo to robiť v deň keď som bol na škole šmyku ale tak snáď nemôže auto zblbnut z toho že prejdem cez vodnú stenu kde voda strieka na podvozok, hlavne keď odtiaľ som v pohode odišiel a zblblo to až večer

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Skúsiť to môžem ale oba kľúče? A fungujú po resetovani autobatérie.

Hlavne to že podľa návodu by s vybitou baterkou mal naštartovať po vložení do toho odpalovacieho panela pod volantom, ale ono to nereaguje vôbec na nič. Ale skúsim určite pre začiatok

Upraveno uživatelem Lubos91

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja by som sa zameral skor na baterku v aute, možno je na konci životnosti, mne takto keď odchadzala auto neskutočne blblo asi tyžden ale štartovalo normálne a potom jedno ráno už štartér ani necvakol, iba všetko zhaslo.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja som minule nechal doma manželke 1 kľúč od 508, druhý som mal pri sebe a hovorila mi že jej nešlo odomknúť ani bezkľúčovo ani tlačitkom na diaľkovom, tak som to skúšal a naozaj nefungova. Druhý kľúč išiel normálne. Myslel som že bude vybitá baterka v kľúči, ale skúsil som ju vybrat a dať späť a pltom na druhý deň som ten klúč skúsil a už normálne fungoval. Mám pocit že ten bezklúčový systém si žije vlastným životom. Aj preto som pri novej 3008 zostal pri klasickom kľúčovom systéme s normálnym diaľkovým.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku