Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

3,0 hdi


longstarr

Recommended Posts

Navic ted jsem se bavil s kolegyni a na  peugeotu 308(najeto necelych 100k)ji odešlo predpokladam olejove cerpadlo a nejspis i cidlo, protoze ji to nic nehlasilo, a zadrela motor. Tatik ma 3litra od peugetu uz 10let,kupoval starsiho, a zatim bez jedineho problemu. Tak si rikam, ze to jsou proste dobre motory. V dieselech se bohuzel neorientuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, longstarr napsal:

Lidi. Je to proste konicek. Nekdo vyhodi 30 tisic rocne za lyze, nekdo za kolo. Pro me jsou konicek auta a mam rad peugeoty. 407 coupe se mi líbila vzdycky, tak jsem si chtel udelat radost, dokud nepotrebuji prevazet babicky, lednicky, deti a podobne 😄 Vlastne se spise rozhoduji nad motorizaci, protoze milionar nejsem a vrazet do auta rocne 50 litru taky nechci. Ale souhlasim, ze proste to je o stesti. Bud se bude sr.t nebo ne:-( 

já ti rozumím--tímto obdobím si prošel asi každý autíčkář :), tak do toho jdi co nejdříve, protože pak příjde doba převážení babičky, ledničky, atd....

já si po vyučení koupil Fiat 850 Sport Coupé (na tu dobu ''dělo''), bouračku za pár šupů někde od Znojma, ležel jsem pod tím snad každý víkend a dal do toho první poslední, ale pak to prodal, protože druzí měli Š 1000 MB a jezdili s holkama po výletech...

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten HDI 3.0 má lepší spotřebu, než 2.7 , mouchy má stejné.

Spotřeba 2.7 je v mém případě reálných cca lehce nad 6l při dálkové, po cca 10l  v zimě čistě po městě. A 3.0 umí tak o 1/2 l míń.

Zrychlení má lepší než 3.0 benzín. V každém případě doporuřuji si ty motory vyzkoušet a porovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, longstarr napsal:

No, uprimne jsem chtěl puvodne benzin, ale pak jsem zacal uvazovat nad dieselem asi kvuli vykonu a spotrebe:-) no uvidime co bude na trhu no

Buď uvažuj o spotřebě NEBO kup nějaký šestivál... Na 3.0V6 benzín od PSA jsem snad neslyšel křivýho slova, a to jak na 152kw verzi v 406 nebo 155kw verzi v 407. Ber dokud jsou ještě k mání, voz se a na spotřebu nehleď než nás dočista převálcují tříhrnky 1.0 a podobné jebky.

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, pesastor napsal:

U motorkaru plati zname uslovi: kdyz mas na opici, musis mit na banany😜! Bohuzel jsou uz v nenavratnu doby kdy jsme se u benzinky ptali "KOLIK ti to jede" a NE modne  "ZA KOLI Ti to jede"!:roker

Kde to mám podepsat? Pokaždé když se někdo zeptá čím teď jezdím a já reaguji že benzín 3.6 V6 následuje dotaz "kolik to žere?". Co třeba - co na to stojí servis? POV? HAV? Gumy? Ne... Každýho zajímá spotřeba... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bude to hlavne na dalkove cesty, takze myslim, ze by se spotreba na benzinu mohla motat mezi 8 a 9 litry. Akorat je potom blbe ze na zrychleni 3,0v6 udela blba octavka 2,0 tdi ktera ma zrychleni pod 8 vterin:-( alespon ta 135kw verze. Ten motor holt neco vazi :-)) kazdopadne, kdybych sehnal 3,0 v6 v manualu, tak mam se servisem vystarano. No holt budu cekat, co se namane. Je jich poskromnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nevypada zle. Ale koukam spis po tom coupe. Ted jsem par mesicu jezdil po sluzebkach a jezdili jsme 3kovyma oktavama. Vetsinou v automatu. Musim uznat, ze bych si na ten automat i zvyknul 🙂 zas u manualu bych byl schopen si sam vymenit spojku a dalsi veci.Ideal by byli něco jako toto. Jen nechapu, proc nekdo nastrikal ten naraznik na stribrno:-)) 

https://m.mobile.de/auto-inserat/peugeot-407-coupe-v6-210-platinum-2-hand-leder-xenon-jbl-barsinghausen-bei-hannover/270152177.html?ref=srp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Havlicek.Lukas napsal:

pokud myslis zadni difuzor - asi to je vic cool a pridava to 200 koni :P

 

No mi se to třeba líbí takhle stříbrné víc než origo černé, nemyslím si, že by to někdo tunil s vidinou nějakého nárustu výkonu či zlepšení vlastností. Nebudeme si nic nalhávat, on to stejně žádný funkční difuzor není, je to jen takový fejk báj Peugeot.

Naopak to auto je krásné (na fotkách teda určitě) a není dokuňené. Vypadá elegantně, vč interiéru. A ty km, pokud bych takové auto chtěl, tak toto je fakt pěkný kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...