Přejít na obsah
Igor010

Auto nestartuje

Recommended Posts

Zdravim,

jedneho rana sa mi stalo, ze auto pri otoceni kluca nereagovalo. Automaticky ma napadlo, ze to bude vybitou bateriou. (predtym pred startovanim mi blikal dispej a ohrev zadneho skla mi zaplo az po dlhsej dobe jazdy) bateriu som napojil na nabijacku. Hodnotu napatia mi ukazovalo 11,6V. Nechal som ju nabit. Kontrolka baterie svieti na zeleno. Bateriu som napojil skusil nastartovat. Urobilo to iba cvak a nic. Ako som skusal startovat spustilo mi dole okno (co neviem pochopit) samozrejme ho neviem dat hore. Skusal som zapnut xenony. Raz mi zasvietili potom uz nie. Radio sa nezapne, pocujem ako pracuje cd menic. Na malom displeji mi ukaze iba chybu airbagu. Auto ide zamknut ale okno hore nejde. Ide o Peugeot 407 coupe. Myslite, ze to bude zlou bateriou? Neviem kolko ma rokov. Auto mam 2 roky a bateria tam uz bola a vek z nej neviem vycitat.

Upraveno uživatelem Igor010

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Jj, nejspíše stará baterie - je kaput ze dne na den. (Teoreticky španá svorka).

Půjč si jinou baterii, anebo nastartuj pomocí kabelů a rovnou jeď pro novou. Baterky už nejsou jako dříve - v mojem r.v. 10 vydržela první baterka 4 roky a druhá jenom 3 roky.

A s pomocí kabelů vytáhni okno nahoru.

Upraveno uživatelem P607Olda

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku