Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pylovy filtr nova 5008 (2017)


mochno

Recommended Posts

Mam dva. Ale uz ted se mi dela spatne :D To jako vazne vymena na pul dne :D (alespon pro mne. Jeste jsem to nedelal. Doufal jsem v neco jako na 508 kterou mame jako druhe auto). 

Upraveno uživatelem MJSytic
po sobě následující příspěvky se necitují
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ani se mechanikovi nedivím, v těch novějších modelech PSA umístnění kabin. filtrů peugeot nějak nezvládl :(, neříkám, že se to nedá udělat, ale mohli to vymyslet lépe :myslim

na starších pežotech nebyl problém, filtr byl vyměněný za 3 minuty, dnes se skoro u všech pežotů rozebírá pravá strana přístrojovky, a aby tam člověk viděl, tak musí ležet na zádech, no a ten systém dvou filtrů je úplně na houno

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
V 17. 11. 2018 at 16:30, mochno napsal:

Vzduchac vymeneny. Ale uprimne, je to peklo. Je mi lito vsech mechaniku co tohle musi delat. Pristup nulovej. Snad fakt jenom shodit celej suplik. Zabralo to asi hodinu, nez jsem to cele vymenil a pochopil. 

Tak víš jak-musí se jenom umřít. Tzn. vykašlou se na to ale vyfakturujou 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No ono je to trochu komplikovanější. já třeba nemám problém s tím, aby si zákazník byl u opravy čí výměny oleje. Jenže..... přijeďte ráno na 8 hodinu a v 9 jedete pryč. Borec volá o půl 9 že nestíhá, protože musí odvézt svý 15 letý smrady na gympl. Já tady sedím hodinu zadarmo jak vocas a čekám až se pán uráčí na 9 přijet. když sem vezmu jiný auto, tak milostpán přijede a vrčí, že přece byl objednanej a že nemá čas čekat dalších 20 minut než něco dodělám.
A hned začne někam telefonovat že nestíhá, že je na výměně oleje a že to všechno dlouho trvá.
Ale abych jen neprudil, tak velká většina lidí přijede včas a v klidu - to se musí nechat.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...