Jump to content
mochno

Pylovy filtr nova 5008 (2017)

Recommended Posts

Mam dva. Ale uz ted se mi dela spatne :D To jako vazne vymena na pul dne :D (alespon pro mne. Jeste jsem to nedelal. Doufal jsem v neco jako na 508 kterou mame jako druhe auto). 

Edited by MJSytic
po sobě následující příspěvky se necitují

ani se mechanikovi nedivím, v těch novějších modelech PSA umístnění kabin. filtrů peugeot nějak nezvládl :(, neříkám, že se to nedá udělat, ale mohli to vymyslet lépe :myslim

na starších pežotech nebyl problém, filtr byl vyměněný za 3 minuty, dnes se skoro u všech pežotů rozebírá pravá strana přístrojovky, a aby tam člověk viděl, tak musí ležet na zádech, no a ten systém dvou filtrů je úplně na houno

Edited by ozzy56

Vzduchac vymeneny. Ale uprimne, je to peklo. Je mi lito vsech mechaniku co tohle musi delat. Pristup nulovej. Snad fakt jenom shodit celej suplik. Zabralo to asi hodinu, nez jsem to cele vymenil a pochopil. 

V 17. 11. 2018 at 16:30, mochno napsal:

Vzduchac vymeneny. Ale uprimne, je to peklo. Je mi lito vsech mechaniku co tohle musi delat. Pristup nulovej. Snad fakt jenom shodit celej suplik. Zabralo to asi hodinu, nez jsem to cele vymenil a pochopil. 

Tak víš jak-musí se jenom umřít. Tzn. vykašlou se na to ale vyfakturujou 🙂 

@mochno  Jsou servisy, kde v pohode na dilnu na mechose co Ti maka na aute vidis; napr.tady v okoli Auto Lion Nove Mesto n./V. Na rozdil treba od Peugeot Trnava, kde jsou urazeni kdyz se zaptas co mechos delal. Synek byl s olejem v tom Auto Lion a spokojenost velika.    

No ono je to trochu komplikovanější. já třeba nemám problém s tím, aby si zákazník byl u opravy čí výměny oleje. Jenže..... přijeďte ráno na 8 hodinu a v 9 jedete pryč. Borec volá o půl 9 že nestíhá, protože musí odvézt svý 15 letý smrady na gympl. Já tady sedím hodinu zadarmo jak vocas a čekám až se pán uráčí na 9 přijet. když sem vezmu jiný auto, tak milostpán přijede a vrčí, že přece byl objednanej a že nemá čas čekat dalších 20 minut než něco dodělám.
A hned začne někam telefonovat že nestíhá, že je na výměně oleje a že to všechno dlouho trvá.
Ale abych jen neprudil, tak velká většina lidí přijede včas a v klidu - to se musí nechat.