Přejít na obsah
danthe

807 navigace, jazyk

Recommended Posts

Hezký den,

omlouvám se předem, ale jsem Peugeot antitalent, dostal se ke mne zcela náhodou..ale asi chvíli zůstane.
Bohužel, auto nejde přepnout do angličtiny, požaduje nějaké konfigurační cd a nejsou tam ani mapy, 
Je nějaká možnost je získat nebo koupit?

Díky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

děkuji za link, to jsem našel, ale češtinu jsem nehledal, u 15 strany jsem to vzdal :) bohužel auto mi dovezli asi před 2 hodinama, tak pořádně netuším, na co se dívat a kde zjisti verzi firmaware, aktuálně řeším protíkající webasto, které někdo zbastlil ...nic strana 16..

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Všechno tam je, jen trpělivost. Můžu ti to napsat rovnou, ale protože existuje možnost tu jednotku odepsat, je lepší si to nastudovat. Věř že je to ve tvém zájmu. Verzi zjistíš dlouhým podržením tačítka menu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jojo to už jsem našel, jak to poku..., budu se snažit.. bohužel to píše nějaký nesmysl o brzdách a svítí airbag, tak uvidíme, češtinu už jsem našel, mapy taky, jen nevím, proč jsou na cd, když je tam i slot na sd...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

dobrá otázka :( nemám tušení...zjistíš to podle vin?? nemám ještě u sebe doklady, měl by to být 2006 

Upraveno uživatelem danthe

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tvl jsem starý a slepý, to je slot na sim ne sd...pardon...omluva veliká...já jsem byl spíš pod autem než v něm....to webato mne zabije.. ano je o totožné, co je na obrázku

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tím má pomoc konci, link na CZ pro CAN verzi neznám. Zkus hledat někde ke konci vlákna o RT3 .... Shakal tam tuším něco dával ale ověřené to nemám. Jestli je to ono co máš ty nevím, ale máš 6.63 čili by melo jít jen zmenit jazyk a to asi na angličtinu pokud to nenabídne češtinu.

Upraveno uživatelem Sawoy

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku