Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Radiaca paka


Guest Rudo08

Recommended Posts

Ahojte...ma niekto  skusenosti  s výmenou radiacej  páky konkrétne tej koženej manzety  a vrchu radiacej páky... Skusal  som to vymeniť za nový kus ale nejde mi to dat dole ten vrch.. Je to tam nejak nalisovane alebo čo? Peugeot 207 SW. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Radiaca paka vymenená, išlo to hrubou  silou ale už je to ok... Ako bolo  už napisane  treba ťahať poriadne silno.. Ďalej výmenene ziarovky podsvietenia ovladania  klimatizácie.. To bola robota na hodku  a pol nešiel vybrať  ten panel s ovládačmi... Nasledne  vsetko  dat  naspet  aby to  fungovalo  ako má.. Dufam že tie ziarovky  nieco  vydržia... Vymenene  aj osvetlenie  spz ..muselo sa zlozit  to  plastove  oblozenie  na kufrovych  dverach  zvnutra  aby  som sa  dostal k žiarovka osvetlenia  špz. Cela  tá procedúra tak 2 hodinky... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No veď práve... Páčil som to zvonku ale neslo  to nechcel som to dolamat tak  som radšej zložil tie plasty zvnútra kufrovych  dverí... Trochu komplikované ale mal som čas a hlavne nič som nedolamal 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...