Přejít na obsah
JeanJaquesKubi

Koupím samostav z bubnu z pežo 406 1.8

Recommended Posts

Koupím kompletní samostav z bubnu pravá strana, já ho blbec špatně nasadil a ohnul se mi plíšek tlačíc na ozubené kolečko štelování paken. Bohužel už nejde narovnat zpátky aby plnil svoji funkci, proto prosím jestli někdo doma má samostav, ať nabídne za svoji cenu. Díky moc

Pro upřesnění je to z peugeotu 406 sedan 1.8 16v bubny Bosch rok 99

Na fotce je samostav ze strany řidiče, potřebuju druhou stranu

Fotka jen pro upřesnění, pokud jsem ji někomu ukradl, omlouvám se, je stažena z internetu

Díky za nabídky

IMG_20170929_183538.jpg.22006f811ea210710cf95e4d0b9fd379.jpg

Upraveno uživatelem JeanJaquesKubi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

to je moje fotka :) v pohode, proto jsem ji sem na klub daval, aby byla po ruce, zrovna tuhle jsem ji taky vytahnul, kdyz jsem si potreboval ozivit polohu pruzinek. Jinak kdybys nesehnal, v kelly maj sadu obou za 560, kod BC PR117, stejne typ se daval i na jiny znacky, jako Alfa, Citroen, Fiat ..

Upraveno uživatelem Ferry

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Diky moc, i za zapůjčení fotky, asi to tak dopadne, ted cekam na lambda sondu a desticky na predek, pak se hnedka vrhnu znova na zadek, zatim jezdim, ale bez rucni brzdy to je na nic, zvlast tady u nas v kopcich... 

Jen trochu offtopic, nejlepsi je odvzdusnit s odpojenou baterkou LP, PP, LZ, PZ kolo? 

Upraveno uživatelem JeanJaquesKubi

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

no nejlepsi je odvzdusnit nejprve klasicky zpusobem a pak jeste pomoci diag, presny poradi kol ted z hlavy nevim, v PP2000 je ten postup popsanej, jak se ma postupovat :myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku