Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kartičky 2018 - 9/2019 (členský příspěvek) - Print


Print

Recommended Posts

V 5. 9. 2019 at 0:51, Gabriel 307 napsal:

Dělá tady ještě někdo kartičky? :P:D :myslim;):papa Platba připsaná a kartička nikde.Samolepku nechci.Díky za info.

29.07.2019 450,00 CZK Bezhotovostní příjem GIČ GABRIEL
Gabriel 3O7 zelená kartička a kartička nikde.
         

Opět se připomínám,je důvod na tak velké prodlevy ve výrobě?Za chvíli to bude 2 měsíce od připsání platby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož zatím ještě nejsem "řádný člen", nevím v jaké jsou kartičky fázi.. Ale nezbývá mi než se taky ozvat, jinak se kartičky zřejmě nikdy nedočkám.. 

Jen pro info:

  • 26. února - Vytvoření objednávky, vybrána platba osobně při osobním předání
  • 27. února - Kontaktování Printa (nechtěl jsem otravovat, jen pro jistotu oznámit že jsem vybral osobní předání a jestli by mi Print dal vědět až to nějak bude a že si pro kartičku klidně kamkoli po Praze přijedu), Print odpověděl že je na horách a že kartičky bude dělat koncem týdne
  • 14. března - Připomněl jsem se
  • 2. květen - Print požaduje jméno a příjmení (podotýkám že údaje v profilu mám celou dobu vyplněné)
  • 3. květen - Posílám jméno a příjmení
  • 28. červenec - Print požaduje adresu, vin a spz auta (opět mám vše napsané v profilu)
  • 29. červenec - Posílám všechny údaje s poznámkou, že je mám i na profilu

Odpověď už žádná..

Prosím neberte to špatně, nechci Printa jakkoli pomlouvat nebo na něj házet špínu. Mám pochopení že to dělá dobrovolně při práci, ale asi uznáte že už je to sakra dlouhá doba. Kartičku nechci kvůli slevám (ikdyž vzhledem k právě probíhající opravě spojky a generálce brzd by se to i hodilo), ale chtěl jsem v první řadě podpořit klub. Když to tu čtu a vidím že ostatní členové mají kartičku oproti mě vlastně hned, přijde mi to už prostě divné. Kdybych věděl že s platbou a předáním osobně je takový problém, asi bych to zvolil jinak - ale kdo to mohl tušit..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sranda musí bejt však každej dělal jak uměl :)  Bohužel teď kartičky trochu pokulhávají ale já věřím, že se vše povede zase vyřešit.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se z vás asi picnu už.. 😅

@Rikic339 tady už jsou asi všechny omluvy zbytečné, a protože "nejsi" řádným členem a nevidíš do sekce na bližší info - 30.9. předává Print agendu mě a co nejdříve dám všechno do pořádku... určitě tě budu po tomto datu kontaktovat přes sz... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen uvažuju viditelně neberte mě za slovo. Chtěl platit při předání tak se v systému objednávka asi objevila ale neobjevila se platba a ta nemohla být spárována s objednávkou a tak doteď nemá ani statut řádného člena.  Při kterékoli urgenci si to kartičkář neuvědomil a proto požadoval doplnění údajů neb se domníval že na něčem podobném to visí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...