Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kartičky 2018 - 9/2019 (členský příspěvek) - Print


Print

Recommended Posts

@Jirik 007 to ze neni barva beres jako vymluvu? Hezky. Ted sem tiskl 20 karet. Pristi tyden vytisknu dalsich 20 karet. Tak treba se v seznamu najdes. Ted sem od Ctvrtka az do zitrka pryc. Az se vratim kouknu se kolikaty si v poradi. Od zacatku roku tam je vice jak 100 clenu co si zaplatilo clentsvi a chteji karticku takze si asi nebyl prvni a pred tebou to zaplatili clenove kterym se uz karta vytiskla a odeslala :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Print to asi neni vymluva, ale faktem je, ze se kupovala tiskarna kvuli lepsi dostupnosti karet pro cleny. Nevidim problem kde muzes mit v zaloze toner, kdyz dojde, vymenis, a objednas novej, na kterej pak uz nespechas. Myslim, ze v rozpoctu by se na to prachy nasly......... Osobne me cekacka delsi nez 30 dni, prijde uz jako docela dost. Lidi si zaplati 12 mesicu clenstvi, ke ktere dostanou kartu, kterou mohou pouzivat cca 10,5 mesice................ na tom je neco divnyho ze?

Byt ja na ni nespecham, kdyz uz neco beru v kelly tak jen na ICO....., ale mozna by bylo dobry k tomu pristupovat trochu jinak.

PS: 20 karet, co mate za software? Ja kdyz tisknul vstupni karty (a nastavoval jeste opravneni vstupu), tak 1 karta cca 1 minuta, tj. za 100 minut jsem mel vetsinou hotovou celou firmu :D 

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soft neumí v naší licenci importovat údaje, takže se to musí vyplňovat ručně :) 

Nicméně to není důvod aby se čekalo na kartičku přes měsíc a déle ;) Ale to je věc Printa a nového vedení, jak si kartičky nastaví... ale potom se nemohou divit, že členové ve velkém ubývají :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 4. 2019 at 15:31, Radek Hurvajz napsal:

Třeba pro nakup v Autokelly, tam potřeba jsou

Ukázal jsem ji jen jednou a to před hodně lety, víceméně, když jsem zaplatil členství a pak podruhé, když tam jela si holka něco koupit, tak jsem ji to objednal ale kartu jsem ji dal pro jistotu sebou, když otevřel objednávku, tak už jí ani nepotrebovala, to je na tátu, byla jen odpověď. Takže v poho, ale u  nových to chápu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to mužeš objednat na sebe a mít cenu na club?? Leda by jsi to objednal přimo na Peu club, ale to nemužeš když nemaš přistupove udaje.

Pokud jsi to objednal na sebe tak nemohl být prodej na Peugeot club, takže cena byla jen mirně zvyhodněná na tvoji registraci.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radek Hurvajz napsal:

Jak to mužeš objednat na sebe a mít cenu na club?? Leda by jsi to objednal přimo na Peu club, ale to nemužeš když nemaš přistupove udaje.

Pokud jsi to objednal na sebe tak nemohl být prodej na Peugeot club, takže cena byla jen mirně zvyhodněná na tvoji registraci.

Úplně v pohodě, řeknu, že to chci na peugeot a brnkacka, tak je fakt, že chlapi mě tam znaj a rovnou, to bude na pežo, že? Vše řeším founem, žádný net. 

Byly doby, kdy jsem tam bral za tisíce měsíčně, když se mi ještě chtělo něco dělat, teď jsem rád, že se ohnu ke svému. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa , tady nejde přeci jen o to že na kartu je sleva , něco jsem si zaplatil tak to chci ne ??  Tak tu kartu nabídněte ke členství ale zvlášť placenou , dejte na ní platnost od tý doby co je vytisknutá aby měla platnost těch 12 měsíců. Chápu že print má svoje starosti a nemůže u toho sededět pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už si nepamatuju, kolik jsem toho běžně tisknul když jsem kartičky měl na starosti já nicméně je fakt, že je to dobrovolná funkce, neplacená, nikdo se na @Print nemůžete zlobit pokud si na to nenajde čas každý večer. A ono po ručním vyplnění těch asi 8 nebo 10 políček na každé kartičce to celé krát 20 karet už vám začne solidně hrabat.... :)    Na druhou stranu prodleva mezi připsáním peněz na účet a obdržením kartičky více jak 30 dní je hodně, pamatuju si jak mě tu vys_írali jednotlivci kteří si mysleli, že to bude do týdne a podobně...

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a zrovna u Printa to bohužel moc dobrovolný nebylo.... :( tak ňák sme to na něj spíš hodili...... ale jinýho dobrovolníka nemáme..., takže sme rádi aspoň za tohle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@brixtr Díky ale už se me na to ptalo více lidí. Ale moc není a čím pomoci s kompletaci karet samolepek a letaku do obálek pomáhá Monča :( Teď když už mám vše co k tisku potřebuji sem si dal metu 20ks karet týdně. Michal mě na to při předávání tiskarny atd. upozorňoval že už mám jenom jednu naplň ale něják se mi to při všech těch potřebných informacích k tisku vypařilo z kebule takže to beru na sebe. 

@Scratch neboj se objednali se 2 naplně takže jakmile dojde jedna objedná se další aby už se nestalo že se nemůže tisknou z důvodu že není barva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen doplním ty co tu křičí jak počet členů rapidně ubývá 🙄 

Poslední 3 roky počet členů v průběhu roku osciluje od 250 do 300  aktuálně máme asi 260. Nic neubývá, spíš bych řekl, že ten počet spíš lehce stoupá... 

Print se to učí. Udělal chybu a zrovna v čase největší špičky, kdy je nejvíce práce s kartičkama. Postupně to za chvíli dožene a bude zas klid, časem se to vychytá a bude to všechno v cajku, dejte mu čas ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...