Přejít na obsah
Print

Kartičky 2018 - 2021(Členský přípěvek) - Print

Recommended Posts

Objednal jsem clenstvi a ramecky spz, ramecky dosly a  mam je na aute.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

asi se ztratila protože je červená :D

zkusím se zeptat na poště

Upraveno uživatelem Davidak79

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak po téměř hodinovém telefonování ( přepojování ) nevím nic . Zítra mám volat Brno :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak jsem nepochodil ani v Brně , telefonicky mi nic neřeknou a mám podat písemnou reklamaci. Kakám na to , jedu na hory.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dnes bylo ve zprávách, že na Šumpersku poštovní doručovatelka vyhazovala nedoručenou poštu do popelnice, tak jestli u vás  nemáte taky takovou doručovatelku.😁

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jeste se k me karticce naposled vratim. Kdyz nad tim tak premyslim ,clenstvi jsem objednal 2. 1.2019 (hned jsem zaplatil ) pote jsem cetl toto tema jak @Print upozornuje na neuplne profily. 3.ledna jsem urychlene doplnil SPZ auta . Zhruba obden jsem sledoval kdo mi nahlizi do profilu a cekal jsem na Printa abych vedel ze jde karta do vyroby , jenze Print tam nahledl az 29

. ledna . Kartu vem cert chtel jsem ji na slevu do kelly kdyz potrebuju neco na rychlo.

Upraveno uživatelem Davidak79

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Davidak79: Nechci být za prudiče, ale na začátku vlákna je uvedeno, že se má po doplnění údajů kartičkář kontaktovat SZ. Možná by to bylo účinnější, než zdejší vyprávění příběhu :aut

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Proto jsem to rychle doplnil . Netusil jsem ze tam ma byt i spz. Ale postacka by urcite spz nehledala. Necham to byt, udelal jsem vse mozne k dohledani. Material co jsem potrebaval jsem objednal castecne u badisaka a zbytek v kelly . 508 mi ze zdravotnich dovodu v tydnu stoji a jezdi pouze vikendy , servis budu resit za rok :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Je úplně normální, že se karta pošle znovu. Také se mi to párkrát stalo, že se prostě první karta k příjemci nedostala. Tak se vyrobila další a bylo vyřešeno. Lepší je to ale řešit přes SZ ;) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku