Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kartičky 2018 - 9/2019 (členský příspěvek) - Print


Print

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Zdravím psalo mi pár lidí ze jim zatím nedorazila kartička s poslední várky. Musím zjistit v Pondělí na poště v Jenči kde je problém. Prosím o strpení. Až dokonce týdne jsem na Barumce takže to teď nedokážu zjistit. Každopádně už to přes naší podatelna v práci asi posílat už nebudu. Protoze to vždy trvá než karta dojde ale tentokrát je to už dlouho.. Holky z podatelny se mi dusujou že obálky mi společně s firemní postou dali na poštu v Jenči.. V Pondělí dám info. Zatim tisku zdar. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak jsem včera zjišťoval situaci ohledně kartiček. Vytisknutí 28.7 a na podatelnu u nás v práci jsem to dával v Pondělí 29.7. A holky tvrdí že se to vezlo s podnikovou poštou ještě v ten den. Holky prolezly celou podatelnu jestli tam někde hahodou nezůstali a ne. Ale odesílalo se to obyčejně ne doporučeně takže nevím zdali je to možné nějak dohledat. Hold buď holky u nás v práci nebo je šotek na poště... Dneska mám po práci volno tak to vytisknu ještě jednou a osobně to donesu na poštu a odešlu.. Hezký den. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mam to podobny...ne ze bych karticku nejak potreboval, ale jen tak z principu.

Uz skoro 2 mesice je napsano, ze mam nekompletni adresu, tu jsem hned doplnil a porad bez reakce.

Nijak me to netrapi, tak to neřeším :-),  ale doba je opravdu dlouha...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...