Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kartičky 2018 - 9/2019 (členský příspěvek) - Print


Print

Recommended Posts

V 21. 6. 2019 at 23:03, Print napsal:

Zeptám se holek v práci. Tenkrát jsem to posílal přes holky z podatelny.

Tak už přišla, ale sakra za dlouho teda. Nevim jestli pošta nebo něco jinýho ale 11.6 odeslano a 24.6 doručeno. To je jako dnes podáte - zítra dodáme? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, potvrzuji přijetí kartičky. Sice jsem ji chtěl doručit na jinou adresu (poznamka v objednávce) ale nevadí, vyzvednul jsem si ji u rodičů.

Ps: diky za samolepku, hned půjde na auto

@VojtouNerCZ já jsem čekal 2 měsíce, a @Print jeho práci vůbec nezávidím, musí to být strašná drbačka... Mě naštěstí nic netlačilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 1. 7. 2019 at 15:07, VojtouNerCZ napsal:

Nemám nic proti tomu, že výroba nějakou dobu trvá, každý má vlastní volno a toto dělá dobrovolně. Jen se mi zrovna vysrala spojka xD

staci jim na pokladne rict ico :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kartu nepředkládáte jen proto, že jí chtějí prodejci, ale jde i o zpětný bonus - tj., aby se nakupovalo opravdu na "Peugeot Club Amis de Lion" a ne na jiný "cluby", který tam maj registrace taky a jmenují se dost podobně... např. "Peugeot Club" - což je ňáká vyžírka z Plzně...! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se zeptám, jsem v těch 19 kusech také? Já jen že objednávka byla 26. února a od té doby sice bylo pár náznaků ale jinak nic.. Co to tu tak sleduji tak se už od té doby párkrát tisklo :) Nechtěl jsem prudit, jen už mám docela vážné (snad chápete že celkem důvodné) obavy že se na mě zapomnělo 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to jsem vybral. Stejně tak že to zaplatím při předání :) A druhý den jsem psal Printovi že nemám problém za ním v rámci Prahy kamkoli dojet, předat, zaplatit.. Nebo jsem něco přehlédl a kartička se vyrobí až po zaplacení?? Protože to na mě tak z tvé odpovědi působí... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...