Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kartičky 2018 - 9/2019 (členský příspěvek) - Print


Print

Recommended Posts

Ahoj přijít nemohla. Já jsem totiž idiot jak jsem to dělal na 2x (dva dny po sobě) sem si kartičky připravil do obálek a nechal je na pc stole u našich kde mám tiskárnu. Volala mi včera Mamka kdy to jako hodlám poslat... A v ten moment jsem si uvědomil že jsem je zapoměl při odchodu od našich hodit do schránky před barákem. Tak je tam včera večer šla hodit mamka :( takže se omlouvám všem kartičky přijdou tento týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co tam mám napsáno dám na kartičku. Je mi jedno co má daný člen za značku auta. Ale pokud vidím že nemá Peugeot snažím se zjistit co má za auto tady na klubu (jestli to nemá někde uvedeno nebo jestli se někde nezmínil) a pokuď ne zkouším na rychlo sehnat tel. číslo a volám. Takhle jsem to udělal např. u @Péťa nebo @StibTo ale pokud to rychle neseženu prostě tisknu "jiné" jinak bych u tý tiskárny seděl do noci :)

@Radek Hurvajz psal jsem sz :)

Upraveno uživatelem Print
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě takhle Print jak píše vyšel vstříc, chtěl jsem dále podporovat klub, tak jako podporuji už asi 10 let a upřednostnil jsem možnost mít na kartičce vypsané podrobnosti a ne jen "auto - jiné". Jestli s tím má někdo problém, psal jsem to už jinde, byť to bylo promazáno pouvažuji napřesrok zda mi to za to vůbec tedy ještě stojí v takovém případě klub dále finančně sponzorovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tebe se to fakt nějak dotklo, že o tom pořád meleš a dal sis to do nálady :roll Někdo to bere tak, že jsme Peugeot klub a někdo, že jsme autoklub. Nějak se sem musíte poskládat, když tu chcete být :nevim  A promazané to bylo, protože to sem prostě nepatří...
A k tématu. I já jsem některým členům dal na kartičku i jinou značku, nebo model, pokud si o to napsali. Bohužel, dříve byla možnost v profilu vybrat pouze JINÉ pokud dotyčný neměl Peugeota. Teď už je tam možnost si alespoň zvolit i další výrobce. A ten, kdo bude chtít na kartu ještě přesný typ/model, může se s kartičkářem domluvit individuálně.
Myslím, že to je jasný důkaz, že se tu myslí i na členy, kteří Peugeota už nebo ještě nemají :myslim  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, StibTo napsal:

Jestli s tím má někdo problém

Jestli to bylo na mně, tak se omlouvám, že jsem tu spustil nějakou řetězovou reakci.... Jen jsem tuto možnost jednoduše přehlédnul.... Naopak po dlouhém váhání a odkládání jsem se rozhodl letos do toho praštit, i když to vypadá, že do konce roku budu bez mých dvou Peugeotů…. Zde na fóru se mi líbí bez ohledu na vehikl....

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to nebylo přímo na Tebe, jen to bylo takové obecné postesknuti si. Mám to podobně, jsem tady i když už doma žádného Puga nemáme a mám pro to své důvody :super

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...