Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mlhovka peugeot 406


David93

Recommended Posts

Zdravím, mám peugeot 406 a přestala mi svítit pravá zadní mlhovka. Na STK mi nesvítia, ale poklepání technika na světlo to spravilo a začala svítit, teď už nepomůže ani to.

Žárovka je dobrá, zkoušel jsem i jinou a ani neblikla, levá svítí normálně. Neví někdo v čem to může být? 

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, David93 napsal:

Zdravím, mám peugeot 406 a přestala mi svítit pravá zadní mlhovka. Na STK mi nesvítia, ale poklepání technika na světlo to spravilo a začala svítit, teď už nepomůže ani to.

Žárovka je dobrá, zkoušel jsem i jinou a ani neblikla, levá svítí normálně. Neví někdo v čem to může být? 

děkuji

napsal bych proměřit, kam až elektrika jde, ale podle dotazu víš asi jen to, že elektrika kope :) a může zabíjet

ale napovím, že elektrika je napojená určitě z levého mlh. světla...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám Breaka a origo svítí jen levá mlhovka. Praskla mi v levém žárovka tak jsem to jednou hledal a došel k tomu, že jsem měl v pravém světle místo žárovky záslepku a po výměně za žárovku svítí. Elektrika tam byla natažená. Třeba je to kvůli rozdílným trhům. Ale u nás na STK stačí levá mlhovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...