Přejít na obsah
David93

Mlhovka peugeot 406

Recommended Posts

Zdravím, mám peugeot 406 a přestala mi svítit pravá zadní mlhovka. Na STK mi nesvítia, ale poklepání technika na světlo to spravilo a začala svítit, teď už nepomůže ani to.

Žárovka je dobrá, zkoušel jsem i jinou a ani neblikla, levá svítí normálně. Neví někdo v čem to může být? 

děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Vyhřátá objímka,rozpadne se plast ve kterým drží žárovka a je konec,prasklá žárovka nebo pojistka,pokud to sám neumíš vyměnit, což předpokládám zajeď do servisu....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
před 1 hodinou, David93 napsal:

Zdravím, mám peugeot 406 a přestala mi svítit pravá zadní mlhovka. Na STK mi nesvítia, ale poklepání technika na světlo to spravilo a začala svítit, teď už nepomůže ani to.

Žárovka je dobrá, zkoušel jsem i jinou a ani neblikla, levá svítí normálně. Neví někdo v čem to může být? 

děkuji

napsal bych proměřit, kam až elektrika jde, ale podle dotazu víš asi jen to, že elektrika kope :) a může zabíjet

ale napovím, že elektrika je napojená určitě z levého mlh. světla...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj, mám Breaka a origo svítí jen levá mlhovka. Praskla mi v levém žárovka tak jsem to jednou hledal a došel k tomu, že jsem měl v pravém světle místo žárovky záslepku a po výměně za žárovku svítí. Elektrika tam byla natažená. Třeba je to kvůli rozdílným trhům. Ale u nás na STK stačí levá mlhovka

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

@Pipos predpokladam ze pises o ZADNI mlhovce. Ja ji na P 106 nemel nejen osazenou zarovkou, ale ani k ni privedenej kablik a spinac taky nikde! Presto prosla na SK evidenckou a nekolika STK. Resli jsem az ted pred dalsi STK. :myslim      

Upraveno uživatelem pesastor

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku