Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

risk of particle filter clogging


Djsilent

Recommended Posts

Ahoj

Ten to problém mam taky risk of particle filter clogging see handbook. Dia nic vše bez chyby. Čerpadlo na tu močovinu nebo co to tam stříká funkční (v nádržce 2,5l).

Ucpaný FAP na 38%. Najeto 170.000 km. Regeneraci FAP filtru to dělá po 1000 km. Jak zruším tu hlášku s tím vykřičníkem (risk of particle filter clogging see handbook).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen informace pro ty, kteří s hláškou chtějí jezdit delší dobu. Také jsem jezdil asi dva měsíce s občasným výskytem této hlášky, která se objevovala stále častěji. Když jsem chtěl  poté FAP (sundaný z vozu) odborně vyčistit, bylo mi řečeno, že je popraskaná keramika v něm. Musel jsem, za "krásných" 25-slovy dvacet pět tisíc koupit úplně nový, který mi v -odborném- servisu Peugeot museli objednat a podle vinka dát vyrobit. Na skladě nebyl a druhovýroba, repase neexistovala. Stalo se před dvěma lety 2,0 hdi-110kw. Euro5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý večer,dnes jsem byl na STK a neprošel emisemi,řekl že mám špatný FAP filtr a mám černý vyfuk (saze). Jinak vše ok.Chybu mi to žádnou nehlásí a doporučil mi regeneraci přes wag. Prosím poraďte co s tím,mám na to měsíc. P5008 1,6Hdi 80kW 2010,155000 km. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...