Jump to content
Djsilent

risk of particle filter clogging

Recommended Posts

Co s tim? Filtr ende, nebo?
Jel jsem 40km v tahu, na dalnici 25km a 130km/h to skoro vubec nepipalo, ale jak jsem doje do mesta a zstavovla na krizovatkach, porad to sem tam hlasi. Mam to tak uz asi 3 dny, co s tim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj

Ten to problém mam taky risk of particle filter clogging see handbook. Dia nic vše bez chyby. Čerpadlo na tu močovinu nebo co to tam stříká funkční (v nádržce 2,5l).

Ucpaný FAP na 38%. Najeto 170.000 km. Regeneraci FAP filtru to dělá po 1000 km. Jak zruším tu hlášku s tím vykřičníkem (risk of particle filter clogging see handbook).

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jen informace pro ty, kteří s hláškou chtějí jezdit delší dobu. Také jsem jezdil asi dva měsíce s občasným výskytem této hlášky, která se objevovala stále častěji. Když jsem chtěl  poté FAP (sundaný z vozu) odborně vyčistit, bylo mi řečeno, že je popraskaná keramika v něm. Musel jsem, za "krásných" 25-slovy dvacet pět tisíc koupit úplně nový, který mi v -odborném- servisu Peugeot museli objednat a podle vinka dát vyrobit. Na skladě nebyl a druhovýroba, repase neexistovala. Stalo se před dvěma lety 2,0 hdi-110kw. Euro5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrý večer,dnes jsem byl na STK a neprošel emisemi,řekl že mám špatný FAP filtr a mám černý vyfuk (saze). Jinak vše ok.Chybu mi to žádnou nehlásí a doporučil mi regeneraci přes wag. Prosím poraďte co s tím,mám na to měsíc. P5008 1,6Hdi 80kW 2010,155000 km. Děkuji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já myslel,jestli to nevyřeší třeba nějaký průplach a regenerace přes wag. Nebo jestli nemůže být také příčina třeba v katalyzátor u,lambda sonda,vstriky , žhavicí svíčky...atd. diky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...