Přejít na obsah
Djsilent

risk of particle filter clogging

Recommended Posts

Co s tim? Filtr ende, nebo?
Jel jsem 40km v tahu, na dalnici 25km a 130km/h to skoro vubec nepipalo, ale jak jsem doje do mesta a zstavovla na krizovatkach, porad to sem tam hlasi. Mam to tak uz asi 3 dny, co s tim?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Ten to problém mam taky risk of particle filter clogging see handbook. Dia nic vše bez chyby. Čerpadlo na tu močovinu nebo co to tam stříká funkční (v nádržce 2,5l).

Ucpaný FAP na 38%. Najeto 170.000 km. Regeneraci FAP filtru to dělá po 1000 km. Jak zruším tu hlášku s tím vykřičníkem (risk of particle filter clogging see handbook).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jen informace pro ty, kteří s hláškou chtějí jezdit delší dobu. Také jsem jezdil asi dva měsíce s občasným výskytem této hlášky, která se objevovala stále častěji. Když jsem chtěl  poté FAP (sundaný z vozu) odborně vyčistit, bylo mi řečeno, že je popraskaná keramika v něm. Musel jsem, za "krásných" 25-slovy dvacet pět tisíc koupit úplně nový, který mi v -odborném- servisu Peugeot museli objednat a podle vinka dát vyrobit. Na skladě nebyl a druhovýroba, repase neexistovala. Stalo se před dvěma lety 2,0 hdi-110kw. Euro5.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý večer,dnes jsem byl na STK a neprošel emisemi,řekl že mám špatný FAP filtr a mám černý vyfuk (saze). Jinak vše ok.Chybu mi to žádnou nehlásí a doporučil mi regeneraci přes wag. Prosím poraďte co s tím,mám na to měsíc. P5008 1,6Hdi 80kW 2010,155000 km. Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

zavolej do autorizáku, mají mít repasovaný, nebo nový Fap, s naplněním aditivem a diagnostikou chtějí cca 14 tisíc, napiš pak, jak jsi pořídil

Upraveno uživatelem ozzy56

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já myslel,jestli to nevyřeší třeba nějaký průplach a regenerace přes wag. Nebo jestli nemůže být také příčina třeba v katalyzátor u,lambda sonda,vstriky , žhavicí svíčky...atd. diky

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku