Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servisna prehliadka


iffo1311

Recommended Posts

Zdravim, caka ma velka servisna prehliadka po 50000 km. Kedze zo skusenosti z predoslych prehliadok viem, ze ceny za nahradne diely su 

2x az 3x drahsie, rozmyslam nad kupou vlastnych dielov. V servise mi potvrdili, ze si mozem doniest vlastne diely, ale za poplatok 15 eur :)... Konkretne by som si chcel kupit vzduchovy a pelovy, pripadne palivovy filter a olej. 

Viete mi odporucit nejaku znacku filtrov, ktore su najlepsie, alebo je to v podstate jedno?

Mam 1.6 HDI 73kw

Upraveno uživatelem iffo1311
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam na Vas este jednu prosbu. Nedalo mi to a rozhodol som sa, ze si pozriem, aky presne vzduchovy filter mam v aute, no pri 

jeho vyberani vyberani  sa mi ulomila hadicka (vid obr). Je to velky problem? Ziadna kontrolka sa mi nerozsvietila, ani to nerobi 

ziadne problemy pri soferovani aspon zatial.

poskodenie.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řekl bych, že je to hadička odsávání olejových par z kartru :myslim, proto ti to zatím nedělá žádné problémy,  vytáhni ten zlomený nátrubek z koncovky a snad to půjde přilepit nějakým dobrým lepidlem

když dáš VIN, napíšu ti OEM čísla všech filtrů

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

olej filtr 16 106 937 80

vzduch  98 023 486 80

nafta    98 013 666 80

klima  98 142 376 80--jsou tam 2 kusy filtrů (podívej se pak do krabice, taky mám v autě 2 filtry v klimě a když jsem přijel domů, byl tam jen jeden--bohužel jsem se nepodíval v prodejně)

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...