Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Servo


Guest Rudo08

Recommended Posts

Zdravím vás som tu nový auto mám dva mesiace,predvcerom mi po zapnutí kľúča do prvej polohy zasvietila na dve tri sekundy oranžová kontrolka serva s vykricnikom, následne zmizla a počas jazdy už nesvieti. Robí to po každom otočení kľúča v zapalovani.. Mám 207 SW 1,6 66kw hdi, r.v.2008...ako riešiť tento problém? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to náhodou normální , že se po zapnutí zapalování rozsvítí varovné kontrolky a po cca 2 sec zhasnou ? Pokud nesvítí při nastartovaným motoru a při jízdě a nic to nehlásí na displeji , tak je to O.K.  Navíc , kdyby byla chyba na servořízení , tak se rozsvítí i kontrolka STOP :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono by to malo fungovať tak že oranžová kontrolka by mala upozorniť na nejaký problém a červená kontrolka keď ta závada už nastala... Budúci týždeň idem na diagnostiku tak uvidím čo s tým je, na riadení auta zatiaľ nevidim nejaku zmenu k horsiemu..

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to naprosto normální, kontrola funkčnosti kontrolek, stejně jako mazání, baterie, airbagy atd... zhasnou po pár sec. a ostatní po nastartování

Nejspíš jsi si toho dřív prostě nevšimnul, ja bych znervozněl kdyby mi po zapnutí kličku nesvitila

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja viem že Kontrolky majú prebliknut po otočení kluca  v zapalovani no prečo zrovna kontrolka serva preblikla po 2 mesiacoch ako auto mam.Teraz neviem či to mám riešiť tou autodiagnostikou  alebo nechat  tak... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...