Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

307 CC Anglán


volvik

Recommended Posts

Zdravím vás všechny i ty co mě neznáte tak se vracím mezi lvy po cca 9 letech (ti co mě neznají ať si mezi 106-kama vyhledají zlatovlásku :) )  a opět něco speciálního 😄 včera jsem si koupil Peugeot 307CC ale co je na něm zvláštního tak je to že to je angličan který má kompletní historii :) Peugeot je předělán na plyn protože bych ho asi neuživil při motoru 2.0 130KW. Zatím je Anglán v záběhu takže potupně budu přidávat foto jak a co se upravuje teď prozatím přidávám foto na letních pneu ale už je na zimních elektoronech momo dnes je po sprše a zítra budu jen dolešťovat abych mohl dát aktuální foto :)  Anglán je originál a nemíním to měnit jak je u mě zvykem takže vše co bude nového bude originál nebo jen nějaké neoriginální úpravy ale jen pro krásu :) 
Tak prozatím tak jak jsem jej koupil :) 

 

P.S.: medvídka Arsenalu si nevšímejte 😄 jsem velký fanoušek Liverpoolu 😄 

45600113_2049334411755449_2786173313871773696_n.jpg

45643544_2049334448422112_3312899079326924800_n.jpg

45686639_2049334251755465_3696897253265375232_n.jpg

45706034_2049334215088802_5844128790980067328_n.jpg

Upraveno uživatelem volvik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi vaše komenáře a měl jsem z toho strach a co vám můžu říct v anglii jsem takhle jezdil a stejně jako tady není problém a co můžu dodat tak je " KDO NEZKUSIL NEVÍ"  tím bych to rád uzavřel. Není to o tom že je to levnější ale jde o stav auta 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, volvik napsal:

Líbí se mi vaše komenáře a měl jsem z toho strach a co vám můžu říct v anglii jsem takhle jezdil a stejně jako tady není problém a co můžu dodat tak je " KDO NEZKUSIL NEVÍ"  tím bych to rád uzavřel. Není to o tom že je to levnější ale jde o stav auta 

Jsi tam jezdil s levákem? Stejný stav auta přivezeš i z jiných zemí. 

Upraveno uživatelem Milan+
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, radim.1008 napsal:

Sranda musí být i kdyby na benzín nebylo. :D Tak pokud jsi zvyklý z Anglie... Přivezl jsi to tam odsud? Jo a vítej zpět. Snad si to tu poznal. :D

Abych řekl pravdu tak jsem si to z anglie nedovezl ale měl jsem to přes známého který auta vozí. A jestli jsem to tady poznal? 😄 hodně věcí se změnilo spíše k lepšímu ale sleduju to tady pořád a jsem hlavně že jsem zase mezi lvíčatkama :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Milan+ napsal:

Jsi tam jezdil s levákem? 

nejezdil ale je to snad jedno jestli je člověk levák nebo pravák auto má čtyři kola a pohon úplně stejný jako u nás a myslím si že tohle je hlavní a nejde o to kde je volant já to beru všechno stejně a je mi to jedno 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, Milan+ napsal:

Tak nepiš kdo zkusil. Stejné jak tam. Tu možnost zkusit tady jsem zkusil na zajizdeckach pro slepici.  Tohle neni o stavu, ale o kačkách. Kámoš co to jezdí chce anglana taky, protože levný. 

Není to o penězích ale o stavu a a hlavně jak to mají v anglii ohledně stočených km atd. je to úplně jiné a než koupit šrot za stejné prachy než auto které je v dobrém stavu to je velký rozdíl já autům které se prodávají u nás nevěřím a tam mám jistotu :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...