Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 plovák


David93

Recommended Posts

Zdravím, nedávno se mi nejspíše začal zasekávat plovák. Mám Peugeot 406 2.0 HDI 80kw a když mi ukazuje palivoměr cca 1/4 tak mi to potom skočí cca na 1/2 nádrže. Kolega v práci má také 406ku akorát v 1.9 TD a dělá mu to samí. Je to nějaký častý jev u 406ky?

Vým že plovák najdu pod zadníma sedadlama, ale chtěl bych se zeptat na co se mám připravit a jak ten plovák vypadá? Je přidělaný na čerpadle, nebo je zvlášť? a dá se nějak vyčistit, nebo je to u 406ek taková závada že je to na výměnu? 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyndání budíků z palubky a proletování tech kontaktů trvá asi pul hodiny, tak bych to zkusil jako první, je to evergreen zavada, pokud chceš měnit čerpadlo (Samotnou odporovou dráhu nevyměníš) hned tak mužeš, ale pak se budeš tlouct do hlavy když to bude v budíkách.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Čaute peugeotaci nedavno som kúpil 407 sw 2.0l 2005 a ručička hladinomeru paliva mi ukazuje v druhej polovici ako by bola posunutá ked sa rozsvieti rezerva tak je ručička za polkou a ked je pol nadrže ručička je na konci do plna som ešte netankoval dojazd ukazuje OK pomôže mi ten návod višie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...