Jump to content
Sign in to follow this  
V4SY

Peugeot 306 1.4i, nefunguje dálkové otevírání přez klíč

Recommended Posts

Ahoj, cca před 14 dny, mi přestalo fungovat dálkové otevírání/zavírání dveří přez klíč, myslel jsem si, že by to mohlo být baterkou, tu jsem vyměnil, ale otevírání stále nefunguje, řešil jsem to u nás "v díře světa jménem Vsetín" s auto - zámečníkem, a ten mě poslal k hodináři, ale zaměřuje se právě na mikroelektroniku, ten klíč opravil(500,-), říkal, že tam byly ulomené nějaké packy nebo tak nějak. Bohužel klíč ani po opravě nefunguje, přestože na diagnostice normálně vysílá signály při tlačítkách open/lock(viděl jsem to).

Auto-zámečník mi říkal, že se to musí spárovat - nakonfigurovat s autem, to jsem zkoušel podle návodu zde na fóru -

ruční synchronizace - Vypněte zapalování. - Znovu zapněte zapalování(do pozice M). - Ihned po zapnutí zapalování stiskněte tlačítko A. Dálkový ovladač je znovu připraven k činnosti. Automatická synchronizace - Zapněte zapalování (poloha M). - Vypněte zapalování a do čtyř minut zamkněte vozidlo dálkovým ovladačem (tlačítko A), Dálkový ovladač je znovu funkční

Bohužel ani jeden postup nefunguje

Poté mi bylo řečeno, že poslední možnost je, zajet do servisu na Peugeoty, nebo nový klíč(což je 3500-4000,- a to fakt dávat nechci + ještě měnit zámky), bojím se, že když dojedu do Peugotu, jenom za to, že dám auto do dílny si naúčtují min. 500,- a určitě další litr za to nakódování, a to mi za to opravdu nestojí.

proto hledáním radu zde na foru, zná někdo v okolí díry zvané vsetín nějakého fakt dobrého autoelktrikáře, zámečníka na auta, který tohle dělá, nebo nekdo kdo tohle už jednou dělal a poradí?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nepíšeš ročník, ani zda máš infra nebo rádio. Ale asi rádio, když máš dvě tlačítka. Zkus ok2ucx, je z valmezu, kdysi se tím zabýval. Možná ti aspoň poradí, na koho se obrátit.

Každý ročník má nějaký jiný způsob zápisu.

Edited by P607Olda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...