Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zamačknutý brzdový pedál


Doktor69

Recommended Posts

Ahoj Peugeoťáci, můžete mi prosím poradit, mám problém v 508 rok 2015 2.2.d nemůžu se rozjet jako kdybych měl pořád naplno sešlápnutý brzdový pedál. Ujel jsem asi 50m a pak jsem to raději odstavil, el ruční brzda nesvítí tak si myslím že tím to nebude. Setkal se už někdo s tímto problémem?? Díky moc za rychlou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zkusil jsem ručně povolit ruční brzdu. Na palubnim počítači se mi na pár vteřin oběvil nějaký dlouhý anglický napis ktery jsem nestihl přečíst ale auto se rozjelo a zatím to vypadá v pořádku tak to asi byla zablokovana ručni brzda ale absolutně nevím co se mohlo stát že se blokla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak může se stát, že ta automatika nezareaguje korektně. Mně takhle zůstala viset ručka loni v zimě na sněhu. Rozjel jsem se a najednou mě začínal předjíždět zadek :D Horší je, že to nejde uvolnit, dokud nezastavíš. Resp. nestojíš na brzdě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne ako pise MJSytic, skontroluj teplotu na kotucoch - hlavne nechytaj brzdovy kotuc, ale disk.

Predpokladam, ze anglicky popis bol parking brake released.

Ako nudzove riesenie sa da rucna brzda povolit nudzovo - pod plastom kde je koliesko multimadii je zlta packa.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jinak chlapi mám ještě problém, nefunguje mi vyhřívaní sedadla u řidiče, respektive ono fungovalo ale pak jsem něco hledal v autě klenul jsem si na sedadlo a od té doby to nejde,  předpokládám že to asi bude jen nějaký uvolněný kabel a pod. ale pod sedadlem sem nic nenašel vypadá to vše v pořádku, setkal se někdo z vás s tímto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...