Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Robotická převodovka - cukání/zpozdění


Noves

Recommended Posts

Ahoj,

mám robota a poslední dobou se mi stane to, že jedu vetšinou na 2, 3 stupen a kdyz auto preradi nahoru, tak je tam delsi odmlka a pak jako kdyby se auto chytlo a jede. Jinak mi to prijde jako kdyz je na volnobeh. Premyslim, jestli to neni uz olejem v prevodovce. Co myslite?

díky

našel jsem tento olej: Ravenol PSA 75W-80 ... Ale zda to clovek zvladne sam jeste nevim, o vikendu se chystam na vymenu motoroveho oleje plus filtru. To uz jsem absolvoval.

Upraveno uživatelem Noves
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

To je úkon , při kterým si počítač robotizovaný převodovky načítá bod , při kterým začíná zabírat spojka vůči poloze servomotoru nebo hydr. válečku spojky (podle typu robot. převodovky)

Tak Michal byl rychlejší :D

Upraveno uživatelem jarokare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Bol som v peugeot Malacky. Najprv prehravali software do prevodovky to nepomohlo, z diagnostiky zistili potom ze spojka je opotrebena a treba ju vymenit. Dvojhnotny zotrvacnik je v poriadku ale aj tak ho chcu menit. Povedali mi teda, ze musi sa vymenit spojkova sada lebo je opotrebena a dvojhmotny zotrvacnik lebo ten sa meni tiez ked aj spojka inac by mi nedali zaruku keby ho nemenili. Cena opravy 1000euro. Pytal som sa aj na ten bod kedy spojka zabera a ze ci by to nevedeli nastavit a povedali ze to sa nerobi, ze ju treba len vymenit. 

Upraveno uživatelem Tomieno
Doplnenie info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Ahojte, nechcem zakladat novu temu, tak budem pokracovat v tejto. Mam robota a stava sa mi, ked zosliapnem plynovy pedal na podlahu, prevodovka podradi o jeden, maximalne o 2 stupne dole, otacky samozrejme stupnu hore a zvuk je ako keby spojka smykala, ale rychlost stale naberam. Je to pri robotovi normalne alebo je to zrele na vymenu spojky alebo staci dat nacitat bod zaberu spojky. Dakujem za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...