Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zablokovanie snímača bez. pásu


pepo30

Recommended Posts

Když vynecháme tu morálku. Tak by mě zajímal podrobný popis jak to vypnout, jen to pípání, ikona ať klidně bliká, hláška na LCD mi taky nevadí, ve městě mě to netrápí a na dálku se poutám, taky se poutám jen na dálku ale ve městě mě to spíš pořádně štve. Tu přechodku nechci, té nevěřím. Prosím nepiště jak mě někdo zabije ve městě až pojede 40 + já 40 a vlastně to bude jako když to dám ve 110, ne v 80,  proti zdi. Jen chci vědět jak to pípání vypnout. Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V zapinacej pracke a na sedačke sú spinacie ( rozpinacie) kontakty, cize keď si niekto sadne na sedačku zatlačí sa váhou na snímač, ten sa zopne, a potom systém vyžaduje aj zapnutý pás, podľa toho istého princípu. Pod sedačkou sú konektory na pripojenie. Len neviem ci tam nie je aj airbag zapojený. Ale da sa to pozrieť priamo pod sedačkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zátěžová dečka pro airbag, tu bych neodpojoval, počítač by hlásil chybu. Nejsnadněji vypnou přes diagnostiku jen indikaci bezpečnostního pásu. Nastavuje se to přes BSI a tam to najít v konfiguraci (kofigurace zákazníka). Stoprocentně to jde vypnout úplně přes diagnostiku, jestli jde konkrétně u 301 vypnout jenom zvuk a zachovat kontrolku nevím z hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže v autorizovanom servise hoci je auto v zárke (aj ked nie je) tak na toto môžeme zabudnúť... Maju to vyslovene zakázané, prišli by o licenciu. Samozrejme ako dá sa to ale doma cez niekoho kto má pristup k príslušnému softvéru, dá sa to zablokovať.

Takže asi to vyriešim s tou redukciou s tým, že ju budem mať zasunutu a ked pojdem mimo mesta a budem sa chcieť pripútať tak ju jednoducho vyberiem a zasuniem pás... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...