Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

"Šrouby" na přichycení spodního krytu motoru.


Wensdy

Recommended Posts

Tak nejlevnější bude asi vrakáč, případně to koupit od někoho, kdo rozebírá auta na kšeft :myslim  (i když ani oni nejsou charita, že jo)
Každopádně třeba tahle sada za 230Kč mi nepřijde zase tak drahá, vzhledem k počtu ks, které obsahuje :nevim 

 

AK.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezatracoval bych ten autorizák. Některé věci tam vycházejí stejně jako v AK nebo i lépe. A při vší úctě pokud Ti přijde za vcelku speciální díl 200 Kč za 5 kusů moc tak tam dej drc pásky ty vyjdou na 5 Kč /ks a koupíš je skoro všude.  Jako všichni si myslí že jsou takové drobnosti na auto za pár korun ale i blbé plastové cvoky na tapec vycházejí kolem 200 Kč za balení a je jich tam 10 ks a z toho se třeba dva zlomí dřív než ten tapec na autě umístíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja objednaval na 407 na prichyt spodniho krytu motoru z Alliexpressu a nebyl s tim problem ... Mam dojem do 300,- i s dopravou (10ks) a origo by bylo asi 4x tolik tehdy... :myslim

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Nezatracoval bych ten autorizák. Některé věci tam vycházejí stejně jako v AK nebo i lépe. A při vší úctě pokud Ti přijde za vcelku speciální díl 200 Kč za 5 kusů moc tak tam dej drc pásky ty vyjdou na 5 Kč /ks a koupíš je skoro všude.  Jako všichni si myslí že jsou takové drobnosti na auto za pár korun ale i blbé plastové cvoky na tapec vycházejí kolem 200 Kč za balení a je jich tam 10 ks a z toho se třeba dva zlomí dřív než ten tapec na autě umístíš.

No při vší úctě za 5ks bych zcela určitě těch 200,- nedal když to jde jako sada jak píše MJSytic za necelých 300,-. Akorát tu sadu vůbec nikde nemají skladem.

Našel jsem to i levněji ale zase je tam poštovný. Asi to zkusím z číny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som skúsil objednať z číny sadu 5 párov, komplet za max 1.10€, po tom čo som kupoval v Autokelly na zľavu 5ks (nie pár) v cenovke za tuším 3-4€.

Nie je to ako origo, ale účel plní, kryty držia a celkovo 10 párov príchytok ma vyšlo na cca 2€. Celkovo je to rozdiel min. 10€...

Upraveno uživatelem misho.1709
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příchytky objednávám už jedině z aliexpressu. Chce to chvilku hledat, ale např. příchytky do interiéru jsem tam koupil za 2 dolary i s poštou 50ks. Kvalita originálu. Jednou jsem objednal příchytky tapeců dveří na nějaký VW a ty byly taky zhruba za 1Kč/kus, ale byly moc křehký a dokázaly snadno praskat. Podobné příchytky na PSA od jiného "dodavatele" v pohodě. Šlo o zkušenost číňana, jak umí namíchat směs. Chce to hledat a případně vyzkoušet. Jednou jsem jich potřeboval asi 100ks, všude v shopech tady kolem 20Kč+/kus,  to jsem byl odhodlán to tam napálit přes torxy (nadsázka). Jen když něco objednáváš, vem si šupleru a oměř si originál a podle těch specifik objednávej, většinou tam číňan má nákres s rozměrama. Typově najdeš podle fotky, ale rozměry to chce ověřit. Nespoléhat na to, že příchytka, která stejně vypadá, bude ta pravá. Číňan dělá několik rozměrů ikdyž typově příchytka sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...