Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdovy pedal


LKancir

Recommended Posts

Ahoj, v lete som menil brzdove valčeky a brzdove celuste na bubnovej brzde. Nastavil som ručnu brzdu dala sa potiahnuť max na 7 zub a pedál brzdy zaberal už pekne zhora. Po čase sa ručná brzda dala zatiahnuť až na 9ty zub pričom aj pedál zaberal nižšie. Tak som opäť nastavil ručnu brzdu a pedál opäť zaberal zhora, ale časom sa to opäť povolilo aj ručna aj pedal. Neviete kde by mohol byť problém? Uvažoval som že chyba by mohla byť v samostavoch, myslíte že je to nimi alebo hladať chybu niekde inde? dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten pliesok  pohybuje tym ozubenym  koleckom pri pohybe celusti

vetko rozoberies vycistis, samostav jemne maznes  vazelinou 

poskladas  aj bubon

a potom cez dierku v bubne otacas to ozubene kolecko plochym srobovakom (ale nie proti smeru toho pliesku ale tak aby pri toceni ten pliesok preskakoval tie zubky ) 

az ti zacne pridrhavat bubon vtedy to nechaj tak  presliapni este parkrat brzdovy pedal

a potom utiahni lanka rucnej brzdy na fest aby to pribrzdilo kolesa (akoby si utiahol rucnu) a potom par otaciek povol 

tak aby rucna zaberala na druhy zub a aby si nepotiahol viac jak na 6 zubov rucnu 

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...