Přejít na obsah

Recommended Posts

Já rozběhal Android auto, ale není to úplně k užívání, stejně jako MirrorLink není úplně funkční, vše pouze přes kabel. Ono ani vestavěné věci jako navigace nestojí za mnoho. 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jedu na jablíčku. Nic jsem zatím nezkoušel, ale souhlasím, je to Peugeot a infotainment ani navigace prostě nebyla u soudruhů domyšlena:-(

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

mne pri iphone 7 moc sparovanie nefungovalo. carplay fungoval. az kupou iphone xr funguje vsetko na 100%. manzelka ma iphone se a ten jej nenacita vobec. zjavne je potrebny novsi software.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Používám Android Auto + Waze. Bez problémů. Včera jsem otestoval USB hub a šlo tam zprovoznit i USB s muzikou zároveň, takže spokojenost. Problém je jen s instalací Android Auta do mobilu, ale podle nějakého navodu na webu se mi to podařilo na první pokus (. p10). Jen mi tam chybí odkládací prostor na ten mobil. To budu muset asi dovymyslet. Vic se z toho asi dostat nedá. Nevim... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jojo, tie ficim na android auto a waze + spotify, slape to fajn, ten usb hub ma zaujima, ako to pouzivas  ?  ja ked mam android auto s waze a spotify uz nie je treba, alebo aby so mohol pustit hudbu s ineho zdroja ako mobil ?... ale to sa da cez BT nie ?  a ano ten priestor by sa hodil na ulozenie, ja mam maly mob, tak vojde do toho mini kasliku pod klimou  

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Já spotify v autě nepoužívám. Ve vyšší kvalitě je to docela žrout dat. A mám spoustu kvalitní hudby na PC, takže do hubu zapojím telefon a flešku. Zvládá to dvě 128GB s telefonem současně a hudbu si pouštím z nich. Telefon mám čistě jen na telefonování a waze.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ahoj.

Připojím se, používám ten MirroLink a Sygic a jsem spokojen. Jako nadstavbu nad MirrorLinkem a originální aplikací jej podporující mám FloatingApps, který obstojně nahrazuje full MirrorLink a umí od Facebooku přes obrázky až po přehrávač videa, takže telefon přes Sygic a MirroLink vesele naviguje a k tomu ještě telefon přehrává hudbu nebo videoklipy na obrazovce a přes audiosoustavu.

Zaujala mě výše zmíněná varianta USB HUB, docela by se mi to hodilo, abych mohl mít zapojenej telefon a k tomu další zařízení jako USB disk. Když ale nyní připojím USB HUB (rozbočovač) do konektoru, tak mi auto ohlásí, že možnost USB HUB není podporována, tak nevím co s tím dál.

Mára

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak pokud není funkce hub podporována, tak se s tím dá dělat něco jen těžko. Já mám vyzkoušené pouze huby USB 2. Vyzkoušel jsem dva. Jeden starý na zkoušku, ten byl ale moc velký, tak jsem koupil za 135,- Kč nový a ten funguje také bez problémů. Oba jsou čtyřportové. USB 3 ani nemám, tak nemohu otestovat. Pak je otázka, jestli máme stejný firmware a v neposlední řadě i hardware... Po připojení hubu mi to nehlásí nic.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mám tam verzi 21.05.82.12_NAC-r0 ze dne 2017-05-29  Ale není to v Travelleru, ale v Citroen Spacetoureru. Ta auta jsou identická, ovšem to značení se může lišit... 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
V 13. 2. 2019 at 16:57, Marc159 napsal:

Tak pokud není funkce hub podporována, tak se s tím dá dělat něco jen těžko. Já mám vyzkoušené pouze huby USB 2. Vyzkoušel jsem dva. Jeden starý na zkoušku, ten byl ale moc velký, tak jsem koupil za 135,- Kč nový a ten funguje také bez problémů. Oba jsou čtyřportové. USB 3 ani nemám, tak nemohu otestovat. Pak je otázka, jestli máme stejný firmware a v neposlední řadě i hardware... Po připojení hubu mi to nehlásí nic.

Můžu poprosit o odkaz na ten hub za 135 kaček?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku