Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P508 12V na konektore autoradia


Luboss1991

Recommended Posts

Zdravim pani. 
Vymenil som vo svojej 508cke original radio (s malym displejom) za android radio. 
Vsetko funguje az na jeden detail.
Po vypnuti zapalovania asi po 2 minutach pocut ako v motorovom priestore sa odpoji nejake rele (cvakne) a strati sa mi trvale napajanie autoradia. Po otvoreni dveri sa tych 12V zas objavi. Nemylim si to s kablom zo spinacej skrinky. Ten som premerala  chova sa korekrtne.
Niekde somc ital ze na niejakom peugeote sa dalo pozicou poistky menit spravanie sa 12V zasuviek (bud boli stale pod prudom alebo az po nastartovani). Neexistuje aj nieco taketo pri autoradiach?

V popise pojistiek su znazornene 2 mozne varianty umiestnenia A a B (obrazok v prilohe....vsetky vyznacene poistky maju popis autoradio. Skusal som to prehadzovat a prisiel som na nasledovne...
Ak osadim:
28B - na kabli ktory by mal mat stalych 12V je napatie len po otoceni klucika
28A - na kabli kde je stalych 12V je toto napatie asi len 2 minuty po vypnuti zapalovania a potom zmizne
Dalsie poist 6A a 6B som zamienal a nezaregistroval som ziadnu zmenu.

image.png.c0878077d07212513b30d7d7f8e7e3de.png

Mate niekto napad ako najelegantnejsie vyriesit tento problem? Da sa to cez diagnostiku? Alebo mam rovno natiahnut odniekal stalych 12V? 

Dakujem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi kolega na inom fore poslal vnutornu schemu BSI jednotky ktora ma na starosti audio. Taktiez mi tu kolega z fora Cerki poslal foto poistiek a mam to inak. Skusim to prehodit a dam vediet.

 

 

Takze edit: 

prehodenie poistiek nestacilo, pin staleho napajania nebol obsadeny na redukcii.......jednalo sa o pin c15

508 rd5 01.png

20181105_162343.thumb.jpg.7caac49530a8b5d8d58be1f542fb0710.jpg

Upraveno uživatelem Luboss1991
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...