Přejít na obsah
martym16

407sedan nejde otevřít kufr - jen přes DO

Recommended Posts

prosím o radu, do kufru se dostanu jen přes DO, nejde vymáčknout nula na kufru, jen trochu se zmáčkne, ale neotevře se, dříve to šlo v pohodě, vůbec si neuvedomuju, že bych udělal nějakou změnu a najednou to nejde... Co s tím? Není tam nějaké mechanické zapadlo na které jsem nepřišel? díky 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , buď jsi zakázal otevírání kufru tlačítkem v menu pal. počítače (to se dá jednoduše ověřit) nebo popraskaly kabely ve svazku v ohybu karoserie - víko kufru . Taky je možný , že odešlo tlačítko , ale to je málo pravděpodobný .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Nevím jestli už jsi to nevyřešil - každopádně já měl podobný problém u coupé. Najednou přestalo reagovat tlačítko na víku, naštěstí přes klíč to fungovalo. Měl jsem zpřelámané kabely v průchodce, což je taková trochu nemoc. 

Nejdřív si proměř tlačítko, tím bych určitě začal. Pokud bude v pohodě, zkus se podívat do té průchodky a rozbalit to, myslím si že problém bude tam. Pak ti nezbývá nic jiného než naletovat nové dráty - rozhodně nedoporučuji pouze zaletovat původní dráty! Udělal jsem to tak a za měsíc se kabel zlomil o kousek vedle.. Je lepší to vyměnit za nové a naletovat to před průchodkou a za ní. Od té doby už jsem neměl problém :) 

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku