Přejít na obsah
Frodo76

Při jízdě do kopce ztrácí výkon Peugeot 308sw 16hdi 68kw

Recommended Posts

Zdravím chtěl bych porosit o radu při jízdě do kopce ztrácí výkon a de světlý kouř z výfuku. Peugeot 308sw 16hdi 68kw 

Upraveno uživatelem Frodo76

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

napichnout na diag, nejlepe origo peugeot a nekym, kdo dela HDi motory a rozumi tem udajum a vycist vse potrebne, tlak nafty, vzduchu, korekce vstriku atd., jinak je to hadani z kristalove koule

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Děkuji moc za odpověď dneska jsem to odvez do servisu tak uvidíme na co přijdou. Co povídal tak že mu to hází otáčky na volnobĕh 6 500ot . Ale motor jde normálně .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak mozna cidlo otacek, je tam tak blbe na exponovanem miste dole u remenice, mozna jen oxidace v konektoru nebo cidlo uvnitr elektricky spatne, pripadne nejak zdeformovana okynka na remenici, podle kterych se snimaji otacky hridele

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ja som mal podobny problem na 406 - diag be chyb avsak po case zacalo vyhadzovat motor do nudzoveho rezimu a vysledok vysoky tlak za turbom - lacne riesenie - sice neekologicke - vykuchal som katalizaror a auto slo jak raketa! Nenavadzam, len mpzne riesenie by to mohlo byt, ten moj bol zakydany jak slak.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Zatím vyřešen egr ventil (špatnej)výměna proběhla ale do nouzového chodu to spadávalo furt změnil jsem servis a dneska volali že je ucpanej FAP prej zkusí  nucenou regeneraci a když to nepomůže tak ho nechat vyčistit. Tak jsem zvědavý jak to dopadne. Zejtra prej daj vědět. 😖😤😢

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak to nevym 🤣ukazoval fotky před a po a vypadal dobře. No teď už to preventivně nejede vůbec. Vyskočila hláška (economy mode active) a konec. Tak už jsem z toho bezradnej.😤🤕👨‍🔧

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Economy mod active vyskočí, když je slabá baterka nebo, když pro úsporu energie auto odpojí spotřebiče. Zkus dát baterku na nabíječku nebo zkusit nastartovat přes kabely, nechat chvíli připojený druhý auto a po chvíli startovat.

Kolik tě stálo čištění? Doplnil i Eylois? :myslim

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku