Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Super Speed 0,2 Flash


krtek 2

Recommended Posts

https://www.stualarm.cz/z6271-super-speed-0-2-flash-se092

Zdravim ,chcel by som sa opytat ci to ma niekto namontovane alebo podobny produkt a ci s tym niesu nejake problemy typu policajti ,stk ,nasrany vodic za vami (v noci ) atd

viem ze tie origo brzd svetla su sofistikovanejsie  ze sa aktivuju az pri nudzovom brzdeni ,chcel by som si to domontovat iba na tretie brzdove svetlo ,ci to aspon trochu pomoze  odradit vodica za vami aby sa nelepil  na vas niekde v kolone 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pohravam sa s myslienkou ze by som to napojil cez motorcek ABs 

to znamena brzd svetla by fungovali normalne pri normalnom brzdeni

ale v momente ak by som brzdil prudko alebo na klzkom povrchu aktivuje sa abs motorcek a to tretie brzd svetlo by 5 krat prebliklo ako stroboskop a potom normalne svietilo

lenze problem bude sa asi dostak k tomu plusovemu kablu motorceka pretoze je to vo vnutri kocky a von vyvedeny nieje

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam ziarovky v tretom brzd svetle

ano ak by to blikalo stale uznavam ze asi kravina

ale tie origo brzdove svetla blikaju pri nudzovom brzdeni napr audi a podobne 

pozri si tu nedavnu nehodu u nas co navystrajali ti poliaci  novinari 

a na tom porsche cayene to tam pekne vidiet ako to funguje  tie brzdovky aspon sa mi zda ze to tam je 

 

 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano to ma napadlo ze ci to nebude otravovat niekoho za mnou hlavne v noci 

ale  napojil by som to tak ze sa aktivuje to tretie brzdove svetlo(stroboskop) len pri aktivacii ABS  cize brutalne brzdenie  alebo na klzkom povrchu ked pojdu kolesa do preklzu pri brzdeni

pri beznom brzdeni  to bude fungovat klasicky ako z vyroby 

aleesteniesom pevne rozhodnuty ci ist do toho ci nie ale spravit to ide 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prevazne ano . Kdyz jsem jen nezne klepl do brzdy aby se rozsvitila tak to bylo v pohode ale pak to blikalo jak sileny(tak jak to ma blikat) po ceste kdyz prselo tak mi auto zezadu posvitili dalkami a zajel za mnou na benzinku a tam mi bylo zdeleno ze je to fajn ale ze videl uplny ho(domysli si)

nehlede na tom ze jsem behem roku menil 3x ruple zarovicky v brzd. Svetle 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chapem cize si to mal napojene klasicky

ale moj umysel je taky ze 99 percent jazdy to bude fungovat klasicky aj pri prudkom brzdeni ,

aktivuje sa to len ak sa aktivuje ABS  co uz je viacmenej brzdenie o hubu v lete

v zime by to blikalo castejsie samozrejme tam aktivujes abs  raz dva aj nechtiac 

ale odradzate ma tak neviem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak. Jako je to tve rozhodnuti.

ja to dal pryc hlavne kvuli ostatnim. Asi to neni moc prijemne kdyz se to odrazi od mokre silnice a jeste to blika

ja bych si to uz nedal znovu. Ale jak rikam, to je jen muj nazor. :)

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuším že to bolo až od roku 2001, keď to začali dávať do 607, a potom vlastne do všetkých faceliftov. 

Osobne by som si to nedával, aj tie výstražné smerovky sa mi spustili zatiaľ len 2x, ale to brzdenie bolo fakt extrém. 

Niekde také krabičky na 3 brzdové svetlo davali dodatočné, a tuším na časovač, ale nie som si istý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...